fot. facebook.pl
fot. facebook.pl

Gala Spartan Fight 5 odbędzie się 8 października w krakowskiej Tauron Arenie. Poniżej informacja prasowa organizatorów:

Z przyczyn niezależnych od nas przenosimy galę Spartan Fight 5 na 8 października do krakowskiej Tauron Areny. Wszystkich kibiców, którzy dokonali już zakupu biletów na galę w katowickim Spodku informujemy, iż będą one ważne na gali w Krakowie, a każdy może liczyć na rekompensatę z naszej strony. W tej sprawie prosimy o kontakt mailowy redakcja@spartanfight.pl Każdy może także dokonać zwrotu biletu poprzez kontakt z infolinią kupbilet.pl +48 32 32 31 000. Niestety w tym roku w Katowicach nie będzie dobrego MMA… Wszystkich za zaistniałą sytuację przepraszamy i mamy nadzieję, że spotkamy się w Krakowie!

73 KOMENTARZE

 1. Niestety w tym roku w Katowicach nie będzie dobrego MMA…

  buhehehe niezłe bagienko w polskim mma

  KSW blokuje hale dla UFC

  FEN blokuje hale dla Spartan Fight

 2. No dobra konkurencja konkurencją ale blokowanie hal dla innych federacji są słabe. OK może i właściciele budynków zyskują hajs ale kibice tracą

 3. Przenosiny na mniejszy obiekt bym zrozumiał… Ale na większy? Były już federacje, które brały olbrzymie hale a potem zapełnienie ich nawet w ćwierci okazywało się niemożliwe. Tych organizacji już nie ma…

 4. Ale się szarpnęli na Kraków. Już Spodek był praktycznie nie do zapełnienia a co będzie teraz. Wyczuwam wielki blamaż w kontekście wypełnienia hali.

  Czytałem wczoraj o tym u Mroza i jeżeli to co pisał Wojtek jest prawdą to Jóźwiak jest wielką fają. Pamiętam jego gadanie o KSW przed "bitwą o Torwar" a teraz sam odjebal jeszcze gorzej.

 5. Mnie bardziej zastanawia to, jakie są zapisy w umowie bo przecież jakąś Spartan musiał ze Spodkiem podpisać?

  Wiadomo, że jak się ma dobrych prawników to każdą umowę można zerwać ale ktoś czegoś nie dotrzymał i myślę, że w tym wypadku zawinili organizatorzy Spartana.

  Szkoda bo pewnie sporo ludzi by przyszło ale pewnie organizatorzy wybrali Kraków, ponieważ tam mogą liczyć na obecność kibiców Wisły Kraków, którzy się bratają z grupą chrzowską, do tego z Chorzowa na pewno przyjedzie duża rzesza kibiców. Może z 3 tysie będzie 🙂

 6. Mi się wydaje, że fen tak się boi Spartana, że "posmarowali" komuś w Spodku, albo w mieście, żeby do ich gali nie doszło. Takimi zagrywkami fen sam sie rozwali, a patrząc na ostatni matchmaking i poziom gali w Bielsku, to Spartan może nas zaskoczyć w Tauron Arenie czymś ekstra.

 7. Troche to smutne, ze slaska organizacja, zatrudniajaca i promujaca slaskich zawodnikow nie moze przeprowadzic tej gali na Slasku.

 8. Ja prawdopodobnie będę ale w towarzystwie żony-chce w końcu zobaczyć arenę.

  Nie przeszkadza mi Twoja żona.

 9. Jak mnie rzucą na płytę główną, albo na pilnowanie przy wejściach na sektory to się ucieszę, bo zapłacą mi za obejrzenie gali 😆

 10. Mrozu sugeruję takie bzdety bo ma kosę z FEN( w sumie z kim on nie ma:lol:). Poza tym FEN jest za cienkie w uszach żeby blokować hale dla innych organizacji. KSW to ok ale FEN? No chyba że chuja się znam to przepraszam…

 11. Chodzą plotki, że to że względu na obawy przed szturmem kibiców z Katowic, którzy nie za bardzo mają po drodze z Chorzowianami "na ich terenie". Słyszałem to z dwóch źródeł, a jedna osoba zasugerowała taką obawę tuż po ogłoszeniu info o gali.

  Jeśli to prawda, to słabo. Patola zawsze będzie patolą.

 12. Jeśli wyprzedadzą chociaż 1/2 hali to będzie ogromny sukces. Choć Spodek mieli szanse wyprzedzać lepiej niż FEN…

 13. @Jakub Bijan to powód całkiem możliwy i jeśli prawda to pewnie psiarnia najwięcej sapała i by i tak nie dostali zgody na przeprowadzenie imprezy masowej. Turniej ze Spodka 1998 roku pewnie każdy przywoływał… Duże prawdopodobieństwo że jak nie na hali to pod halą by się działo:bomb:

 14. Chodzą plotki, że to że względu na obawy przed szturmem kibiców z Katowic, którzy nie za bardzo mają po drodze z Chorzowianami "na ich terenie". Słyszałem to z dwóch źródeł, a jedna osoba zasugerowała taką obawę tuż po ogłoszeniu info o gali.

  Jeśli to prawda, to słabo. Patola zawsze będzie patolą.

  Swoją drogą na Fenie w spodku też może być pod tym względem "ciekawie", ponieważ w jednej z głównych walk wieczoru wystąpić ma przecież Paweł Hadaś.

 15. Szturm kibiców z Katowic…przecież wiadomo, że nawet w Katowicach jest więcej kibiców Ruchu niż Gieksy, a poza tym co ma gala mma do klubów piłkarskich? Mecz na telebimie pokażą? Debilne tłumaczenia policji, pewnie jóźwiak dał w łapę jakiemuś komendantowi, a ten nie dał zgody na imprezę masową

 16. Jeśli nie uda się zakupić biletów na UFC 204 to alternatywą będzie Spartan Fight

  Toć nikt na to nie przyjdzie prawie.  W Tauronie??

  #noway

 17. Szturm kibiców z Katowic…przecież wiadomo, że nawet w Katowicach jest więcej kibiców Ruchu niż Gieksy, a poza tym co ma gala mma do klubów piłkarskich? Mecz na telebimie pokażą? Debilne tłumaczenia policji, pewnie jóźwiak dał w łapę jakiemuś komendantowi, a ten nie dał zgody na imprezę masową

  Powiedz to patusom z Arki z ostatniego FENu 😉

 18. Jeśli to prawda, to słabo. Patola zawsze będzie patolą.

  Jak się patolę umieszcza na fight cardzie to trzeba liczyć się z przybyciem patoli na trybuny.

 19. Toć nikt na to nie przyjdzie prawie.  W Tauronie??

  #noway

  Do Krk mam niedaleko, nocleg za free, bilety pewnie po taniości wiec czemu nie. Skumam sie z kimś z forum i jazda

 20. Jeśli wyprzedadzą chociaż 1/2 hali to będzie ogromny sukces. Choć Spodek mieli szanse wyprzedzać lepiej niż FEN…

  Strzelam coś koło 8 tys. zajętych miejsc.

 21. Grubo. Tylko co z tego wyjdzie

  Jeśli uda im się wypełnić halę w 80% to pewnie Kmita skusi się dać ich na Polsat.

 22. Jeśli uda im się wypełnić halę w 80% to pewnie Kmita skusi się dać ich na Polsat.

  Wątpię. Mieli już ACB podpisać, ale Ci nie mają kolorowych światełek więc jest jak jest. Poza tym Spartan ma już niby partnera telewizyjnego.

 23. Strzelam coś koło 8 tys. zajętych miejsc.

  Prawie tyle co UFC. Frekwencja na poziomie 3-5 tys. to bedzie ich wielki sukces. MMA Attack i Prommac mialy swietne rozpiski, wsparcie duzej telewizji i wszyscy wiedza jak sie skonczylo.

  Jeśli uda im się wypełnić halę w 80% to pewnie Kmita skusi się dać ich na Polsat.

  Jesli ta gala sie odbedzie… stawiam, ze to bedzie ich ostatni strzal.

 24. Prawie tyle co UFC. Frekwencja na poziomie 3-5 tys. to bedzie ich wielki sukces. MMA Attack i Prommac mialy swietne rozpiski, wsparcie duzej telewizji i wszyscy wiedza jak sie skonczylo.

  Jesli ta gala sie odbedzie… stawiam, ze to bedzie ich ostatni strzal.

  A UFC czasem niemiało prawie pełnej Tauron Areny?

 25. A UFC czasem niemiało prawie pełnej Tauron Areny?

  Oficjalnie sprzedali niby 10 tys. biletow + reszte rozdali. W kuluarach krazy, ze sprzedali tylko 6 tys. biletow + reszte rozdali.

  @defthomas @Jakub Bijan jak to bylo z tymi biletami?

 26. Oficjalnie sprzedali niby 10 tys. biletow + reszte rozdali. W kuluarach krazy, ze sprzedali tylko 6 tys. biletow + reszte rozdali.

  @defthomas @Jakub Bijan jak to bylo z tymi biletami?

  Nawet jakby spartan fight rozdało większość biletów to i tak świeciło by pustkami na trybunach.

 27. Jeśli uda im się wypełnić halę w 80% to pewnie Kmita skusi się dać ich na Polsat.

  Nie sadze aby bylo to wykonalne. Swoja droga dzieki powstaniu  Polsat Sport Fight nie jest to nie.mozliwe ale faktycznie musza zrobic dobra gale i sciagnac fanow do hali.

 28. 1. Gala się nie odbędzie.

  2. Nawet jeżeli się odbędzie, to 2-3 k to będzie max jaki mogą zrobić.

  3. Dlatego gala się finalnie nie odbędzie.

 29. Nie.

  To może rozwiniesz myśl, bo ja bym chciał wiedzieć o czym mowa.

  1. Gala się nie odbędzie.

  2. Nawet jeżeli się odbędzie, to 2-3 k to będzie max jaki mogą zrobić.

  3. Dlatego gala się finalnie nie odbędzie.

  4. Niezależnie od tego, czy finalnie się odbędzie czy nie, frekwencyjnie będzie to kompletna klapa

 30. To może rozwiniesz myśl, bo ja bym chciał wiedzieć o czym mowa.

  Zachowanie podczas walki Kreft Ziolkowski.

 31. Zachowanie podczas walki Kreft Ziolkowski.

  Napisz proszę konkretnie co i jak, bo możemy tak do jutra się bawić że po niepełnym zdaniu będziesz mi odpowiadał na kolejne pytania a ja dalej nie będę wiedział, o co chodzi.

  Nie byłem na gali gdyż musiałem siedzieć w pracy.

 32. A wie ktoś może kto teraz będzie ich partnerem telewizyjnym? Nadal Fightklub czy ktoś inny?

  Partnerem bedzie NC+, nie padlo nic na temat kanalu, ale warunkiem podpisania umowy byla gwarancja organizowania przez SF 8 gal rocznie. Wiecej w rozmowie Mrozowskiego z Ossolinskim dostepnej na YT, mw. od 68 min.

 33. Wiecej w rozmowie Mrozowskiego z Ossolinskim dostepnej na YT, mw. od 68 min.

  Ten Ossolinski za co odpowiada w Spartan Fight? Nie rozumiem tego jak ktos kto tyle lat sledzi polska scene mma i nagle wpada na pomysl organizcji gali w Tauron Arenie. Przeciez to nie ma prawa sie udac.

 34. Ten Ossolinski za co odpowiada w Spartan Fight? Nie rozumiem tego jak ktos kto tyle lat sledzi polska scene mma i nagle wpada na pomysl organizcji gali w Tauron Arenie. Przeciez to nie ma prawa sie udac.

  Może woli wtopić trochę grosza niż nie zrobić gali

 35. @Al Bundy Marcin Ossolinski to menago zawodnikow zwiazanych min. ze SF, a nie osoba wspoltworzaca ta organizacje. Sam jestem bardzo ciekaw jaki wplyw na dalsze losy i plany SF bedzie miala ta eksmisja ze Spodka.

 36. Porwanie się na Tauron Arenę to trochę jak starcie Johnsona z Teixeirą. Będzie ciężkie KO w 13 sekund.

 37. Przenosiny na mniejszy obiekt bym zrozumiał… Ale na większy? Były już federacje, które brały olbrzymie hale a potem zapełnienie ich nawet w ćwierci okazywało się niemożliwe. Tych organizacji już nie ma…

  Spartan Fight NIE MIAŁ czego bać się tworząc wydarzenie na tak dużej hali jaką jest Katowicki Spodek. Wyraźnie piszą, że zmiana hali nie jest ich wymysłem, widocznie zostali zmuszeni… A raczej domysły wielu fanów tej organizacji są słuszne… Stąd pewnie zmiana na równie duży obiekt jaki mieści się w Krakowie. Poza tym, wybierane są sektory do sprzedaży, więc przypuszczam, że nie są głupi i wszystkich nie wezmą, a raczej ilość, którą bankowo im się sprzeda. :applause:

 38. Porwanie się na Tauron Arenę to trochę jak starcie Johnsona z Teixeirą. Będzie ciężkie KO w 13 sekund.

  Jebać biedę! Szanuję za rozmach te wszystkie organizacje, które robiły gale na olbrzymich obiektach. Mimo iż były to zazwyczaj ich ostatnie gale.

  Spartan Fight NIE MIAŁ czego bać się tworząc wydarzenie na tak dużej hali jaką jest Katowicki Spodek. Wyraźnie piszą, że zmiana hali nie jest ich wymysłem, widocznie zostali zmuszeni… A raczej domysły wielu fanów tej organizacji są słuszne… Stąd pewnie zmiana na równie duży obiekt jaki mieści się w Krakowie. Poza tym, wybierane są sektory do sprzedaży, więc przypuszczam, że nie są głupi i wszystkich nie wezmą, a raczej ilość, którą bankowo im się sprzeda. :applause:

  Ok być może zostali zmuszeni – ale do opuszczenia Spodka, a przecież nie do zajęcia jeszcze większej hali! Czy nie są głupi okaże się post factum, na ten moment mam prawo tak sądzić gdyż historia potwierdza moją opinię w 100%.

  Chociaż oczywiście jak zawsze trzymam kciuki, by im wyszło

 39. Jebać biedę! Szanuję za rozmach te wszystkie organizacje, które robiły gale na olbrzymich obiektach. Mimo iż były to zazwyczaj ich ostatnie gale.

  Ok być może zostali zmuszeni – ale do opuszczenia Spodka, a przecież nie do zajęcia jeszcze większej hali! Czy nie są głupi okaże się post factum, na ten moment mam prawo tak sądzić gdyż historia potwierdza moją opinię w 100%.

  Chociaż oczywiście jak zawsze trzymam kciuki, by im wyszło

  Nie rozumiem jednak dlaczego skazujesz tę organizację na porażkę? Być może również należysz do grupy wieśniaków czyt. FEN którzy zwyczajnie zaczęli bać się konkurencji, która ich po prostu dogania 🙂  :star wars:

 40. Nie rozumiem jednak dlaczego skazujesz tę organizację na porażkę? Być może również należysz do grupy wieśniaków czyt. FEN którzy zwyczajnie zaczęli bać się konkurencji, która ich po prostu dogania 🙂  :star wars:

  Powodzenia w takim razie w wypełnieniu chociaż 1/6 hali, ale w temacie o fiasku nie omieszkam powiedzieć: A nie mówiłem?

  PS. Podziwiam optymizm znając realia branży.

 41. To bedzie juz 5 gala w wydaniu SF, wiec sa naprawde blisko osiagniecia rezultatu MMAAttack i ProMMAC razem wzietych. Ostatnia gala w Bielsku byla moim zdaniem naprawde rewelacyjna. Trzeba tez pamietac, ze slascy promotorzy, w odroznieniu od poprzednikow, nie wyrzucaja juz na wstepie poteznych kwot na wielkie gwiazdy pokroju Tomka Drwala czy Damiana Grabowskiego, ktore raczej nie mogly sie zwrocic, tylko staraja sie kreowac swoje wlasne. Rzecz jasna nie spodziewalem sie kompletu widzow w Spodku, wiec tym bardziej nie oczekuje go w Tauron Arenie, ale na to nie liczy zapewne rowniez nikt z organizatorow. Kluczowe moga okazac sie cierpliwosc i mozliwosci inwestycyjne, bo patrzac na wyniki majacej juz na koncie 13 gal FEN, tez ciezko okreslic ta organizacje kura znoszace zlote jajka.

 42. Nie rozumiem jednak dlaczego skazujesz tę organizację na porażkę? Być może również należysz do grupy wieśniaków czyt. FEN którzy zwyczajnie zaczęli bać się konkurencji, która ich po prostu dogania 🙂  :star wars:

  Jesteś na forum raptem tydzień, po pierwszych komentarzach od razu widać, iż jesteś w jakiś sposób związany z tą organizacją.

  I zaczynasz od wyzywania od wieśniaków i oskarżania o kolaborację z konkurencją zwykłych, życzliwych organizacji kibiców tego sportu, tylko dlatego że są racjonalistami i wytykają iż wyprzedanie tak ogromnej hali graniczy z cudem, a jeszcze mają czelność przypomnieć o fakcie iż kilka organizacji taki krok pogrążył?

  Jesteś pewien, że chcesz iść tą drogą?

 43. A nie było żadnego info od organizatorów że będą tylko w sprzedaży bilety w wydzielonych sektorach? Może mają imprezę zgłoszoną np na 4 tysie i będą otwarte tylko dolne sektory? UFC tak też robiło np na galach w szkopach tak więc pomysł nie jest nowy i często się go praktykuje. I dziwię się że na Śląsku nie ma żadnych w miarę normalnych hal gdzie by mogli tą imprezę przenieść ze Spodka( nawet na terenach typowo Niebieskich ale przykład Bielsko-Białej pokazuje że niekoniecznie musi to być takie miejsce) tylko od razu przenosić się aż do Krakowa…

 44. Jesteś na forum raptem tydzień, po pierwszych komentarzach od razu widać, iż jesteś w jakiś sposób związany z tą organizacją.

  I zaczynasz od wyzywania od wieśniaków i oskarżania o kolaborację z konkurencją zwykłych, życzliwych organizacji kibiców tego sportu, tylko dlatego że są racjonalistami i wytykają iż wyprzedanie tak ogromnej hali graniczy z cudem, a jeszcze mają czelność przypomnieć o fakcie iż kilka organizacji taki krok pogrążył?

  Jesteś pewien, że chcesz iść tą drogą?

  Owszem, jestem widzem. Byłem na każdej z gal. Jeżdżę po galach różnych organizacji. Widzę co się dzieję i na co SF kładzie nacisk. Stąd moje zdanie, które jest oparte na słusznych wnioskach.

  Swoją drogą nikt nie napisał nigdzie o wypełnieniu CAŁEJ hali, ani o tym, że jako świeża organizacja skazują się na porażkę wynajmując TAURON'a, bo przypuszczam, że wykupili tylko jakąś część sektorów, czy miejsc.

  Fakty mówią same za siebie, więc nikomu nic nie wytykam ani też nie wyzywam.

  To piąta gala. FEN będzie miał 14tą, a na jakim poziomie owa organizacja jest? (nie ujmując zawodnikom)

  Mnóstwo plątaniny, niedomówień, nieopłaceni zwodnicy, również hale nie są w pełni wypełnione widzami i mógłbym wymieniać i wymieniać.

 45. Zachowanie podczas walki Kreft Ziolkowski.

  Mylisz chyba.

  To byli kibice Krefta a nie "patole Arki".

  Arka kibicowała tylko na walce Kalskiego,a po jego walce większość z nich zniknęła.

 46. goran reljic ma im wyprzedać tauron arenę, heheszki, moze bilety po 15 zl beda

  Ja bym np. Chcial zobaczyc Reljic'a… Ciekawe mma. Tym bardziej, ze to waga Browarskiego.

  SF ma swoich fanow, nie musza bazowac na opuszczaniu cen biletow, powtarzam, ze napewno calosci hali nie wzieli, bo nie sa glupi. Maja jakas czesc, za ktora sa pewni i to napewno wyjdzie,- jak zawsze. Nie rozumiem skad te wszystkie zlosliwosci. Zamiast cieszyc sie, ze wkracza na rynek ktos nowy, ktos kto goni i tworzy konkurencje dla niektorych organizacji, to kazdy szarpie sie i liczy na porazke skazujac na nia organizacje. A z tego co pamietam, kazda jedna gala byla na plus, malo tego, zestawiaja mlodych, ciekawych zawodnikow tj. Bryczek, Wieczorek czy tez "wyjadaczy",- Shemetov, napewno Surma, ktory mimo niskiego rekordu stawia wysoko poprzeczke zawodnikom i wiekszosc nie chce podjac walki. Uwazam, ze starania sa najwazniejsze, w dodatku jak zalozenia wychodza to jest sukces, a oni jak narazie go odnosza. To forum, kazdy ma prawo do ocen, krytyki, ale czy napewno zawsze ta krytyka jest fair i zgodna z tym co ma miejsce? Wydaje mi sie, ze nie patrzac na tor jakim porusza sie dana organizacja (nie tylko spartanie)

 47. Uwazam, ze starania sa najwazniejsze, w dodatku jak zalozenia wychodza to jest sukces, a oni jak narazie go odnosza. To forum, kazdy ma prawo do ocen, krytyki, ale czy napewno zawsze ta krytyka jest fair i zgodna z tym co ma miejsce?

  Czesc tych krytykujacych lubi zwyczajnie komus pocisnac, ale czesc jest zwyczajnie sceptyczna w stosunku do nowych organizacji z racji dotychczasowych doswiadczen. Dla mnie tez zestawienie Browarski – Rejlic to bardzo ciekawa opcja, ale w rozpisce sa w osobnychparach, a do tego obaj schodza do 84 raczej w celu odbudowania sie po porazkach, wiec dla obu przewiduje raczej rywali, ktorzy na to pozwola 😉 Moze to i lepiej, bo jesli Goran zagosci w SF na dluzej to juz ostrze sobie zeby na walke z Oskarem. Poki co czekamy na ogloszenie rywali dla obu. Browarskiego chetnie zobaczylbym w walce z Nikosem Sokolisem, ktory jest co prawda po dwoch porazkach, ale pokonal Antka Chmielewskigo i wysoko zawiesil poprzeczke Marcinowi Naruszczce.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.