chmiel i jakiś ukrainiec

Nowy termin i miejsce gali Spartan Fight 5 wymusiły pewne zmiany w karcie walk. Jedną z nich jest zmiana przeciwnika dla Dominka Chmiela. Poniżej informacja prasowa od organizatorów:

Nowy termin gali Spartan Fight 5 spowodował, że Michał Wiencek nie zawalczy na naszej najbliższej gali. W związku z tym Dominik Chmiel będzie walczył z Mykholą Hrynchukiem. Chmiel niedawno podpisał długoterminowa umowę z naszą federacją, dzięki czemu będziemy go oglądać w oktagonie znacznie częściej niż do tej pory. Swoja ostatnia walkę Dominik stoczył w 2014 roku wygrywając z Łukaszem Witosem. Tak długa przerwa od zawodowego MMA spowodowana jest kontuzją Dominika. Teraz z jego zdrowiem już wszystko jest w porządku i jak sam zapowiada będzie się piął w górę rankingów kategorii półśredniej. Jego pierwszym rywalem w Spartan Fight będzie Mykhola Hrynchuk, którego mieliśmy już okazję poznać przy okazji gali w Kielcach, gdzie w pierwszej rundzie tak obijał Karola Szałowskiego, że ten nie był w stanie kontynuować walki. Hrynchuk to mistrz Ukrainy i wicemistrz świata Free-Fight.

Bilety na galę Spartan Fight 5 dostępne https://kupbilet.onet.pl/sport/boks/bx0064 w salonach EMPIK oraz w salonikach STS.

7 KOMENTARZE

  1. Hrynchuk z tego co pamiętam, doszedł wysoko na amatorskich mistrzostwach IMMAF w zeszłym roku, a na poprzedniej gali Spartana reprezentował Rzeszowskiego Spartakusa (gdzie chyba trenuje), więc o jego poziom bym się nie martwił. To nie Gorbenko który po ponad 30 porażkach próbował przejechać granicę do Polski nawalony, a jak mu się to następnym razem udało, poszedł spać w 30 sekund.

  2. Zawodnicy z Ukrainy przyzwyczaili nas już do wysokiego poziomu, także o poziom nowego rywala jestem spokojny.

    Maciek Browarski tez myslal takimi kategoriami przed swoim ostatnim wystepem, wiec moze nie wrzucajmy wszystkich ukrainskich zawodnikow do jednego worka, a juz zwlaszcza tych trenujacych w polskich klubach. Mam nadzieje, ze ten komunikat oznacza jakas walke Michala Wiencka w zblizonym terminie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.