Informacja prasowa: 

Mamy przyjemność poinformować, że Gala Spartan Fight 7 odbędzie się w miejscu, gdzie wszystko się zaczęło, gdzie organizowaliśmy nasze pierwsze dwie gale. 1 kwietnia wracamy do chorzowskiej hali MORiS, która znów wypełni się fanami sportów walki. Jesteśmy przekonani, że karta walk zachwyci wszystkich zgromadzonych widzów. W klatce zobaczymy czołowych polskich zawodników. Zobaczymy m.in. Michała Królika, który wygrał już cztery pojedynki na naszych galach. Adam Wieczorek stoczy swój drugi pojedynek na Spartan Fight. Na gali w Krakowie czołowy polski „ciężki” błyskawicznie poddał niepokonanego wtedy Ernesto Papę. W klatce zobaczymy także Tomasza Jakubca, którego starcie z Kamilem Roszakiem uznane zostało za Walkę Roku 2016. Wystąpi również Alan Langer, który będzie chciał się zrehabilitować za niedawną porażkę z Tarasem Sapą . W jednej z walk wieczoru zobaczymy bardzo ciekawe starcie dwóch doświadczonych zawodników. Maciej Browarski zmierzy się z Grzegorzem Siwym. Obaj wygrali swoje ostatnie pojedynki: „Sowa” w Krakowie pokonał bardzo groźnego Claudio Contiego, natomiast Siwy na gali w Płocku odniósł zdecydowane zwycięstwo nad Sylwestrem Borysem. Nie sposób wskazać faworyta w tej walce, natomiast pewnym jest, że będzie to emocjonujący i zacięty pojedynek. Już wkrótce informacje o sprzedaży biletów.

Jednocześnie informujemy, że jako pierwsza federacja w Polsce wprowadzamy Zunifikowane Zasady MMA (MMA Unified Rules), które obowiązują na galach największych organizacji na świecie. Wraz z Sędzią Głównym Tomaszem Bronderem zdecydowaliśmy, że wprowadzenie tychże zasad będzie najlepszym krokiem w kierunku rozwoju Federacji, jak i całego polskiego MMA.

2 KOMENTARZE

  1. Albinos chyba z ostatnią walką na tym kontrakcie, ciekawe co dalej, nie zdziwię się, jeśli w drugiej połowie roku zawita do UFC.

  2. Spartan w Chorzowie to będzie ogień! To jest ich teren i sądzę, że bilety rozejdą się na kilka tygodni przed galą. Nazwiska już bardzo mocne, a coś czuję, że będą jeszcze jakieś niespodzianki!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.