Adam Wieczorek

Informacja prasowa:

Mamy przyjemność ogłosić, że Adam Wieczorek podpisał kontrakt z naszą Federacją. Walki tych największych zawodników zdecydowanie przykuwają uwagę widzów, bo cóż może być lepszego od wielkich facetów w klatce? Dlatego też zdecydowaliśmy się podpisać kontrakt z Adamem Wieczorkiem – jednym z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w Polsce. Zawodnik Spartan Chorzów jest posiadaczem pasa wagi ciężkiej w PLMMA, niedawno wygrał walkę z Francuzem Zoumaną Cisse. Wieczorek to pierwszy zawodnik wagi ciężkiej w naszej federacji, ale już szukamy kolejnych. Adam nie występi na gali w Bielsku, ale będzie walczył na kolejnej. Poszukiwania dla niego rywala już trwają, ale są trudne, bo nie każdy ma odwagę, by stanąć do walki z Adamem. Jedno możemy obiecać – będzie to rywal z najwyższej półki.

5 KOMENTARZE

  1. biorąc pod uwagę, wiek, rekord i umiejętności. Myslę że 2,3 lata i można się spodziewać czegoś dużo większego.

  2. Się rozkręca Spartan Fight 😉 Muszę uczciwie przyznać, że jeszcze jakiś czas temu nie doceniałem Wieczorka, ale po obejrzeniu walki z naprawdę solidnym francuzem jestem pod wrażeniem i zaczynam uważnie śledzić tego zawodnika z nadzieją, że jego angaż w Spartan Fight to kolejny krok w drodze do lepszych organizacji.

  3. Elegancko, oby faktycznie udalo sie znalesc ciekawego rywala, najlepiej z nazwiskiem, bo gala na ktorej wystapic ma Adam ma sie chyba odbyc w Spodku.

  4. dewutrn

    Muszę uczciwie przyznać, że jeszcze jakiś czas temu nie doceniałem Wieczorka, ale po obejrzeniu walki z naprawdę solidnym francuzem jestem pod wrażeniem

    Mam dokładnie to samo. Aktualnie to dla mnie #14 miejsce w rankingu, a ma papiery na znacznie wyższą lokatę. I ze względu na współpracę FEN i PLMMA miałem nadzieję zobaczyć go w tej pierwszej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.