Informacja prasowa: 

Ireneusz Cholewa (10-9-3) wraca do oktagonu. Zawodnik z Częstochowy na Spartan Fight 7 zmierzy się z Adamem Kowalskim (8-3-1). Walka odbędzie się w kategorii półciężkiej. Gala odbędzie się 1 kwietnia.

Irek Cholewa po ostatniej porażce zapowiedział, że kończy z MMA, ale jednak zdecydował się na kolejną walkę. Starcie z Pavlem Sabadashem było świetne, oglądaliśmy doskonałe wymiany, ale żadnemu z zawodników pomimo tego, że obaj często i mocno trafiali nie udało się znokautować rywala. W drugiej rundzie walka przeniosła się do parteru, a tam Ukrainiec wykorzystał moment nieuwagi Cholewy i zmusił go do poddania.

Adama Kowalskiego oglądaliśmy na ostatniej gali Spartan Fight w Płocku, gdzie zawodnik Arrachionu Olsztyn mierzył się z Princem Aunallahem. Kowalski od początku dominował w tym pojedynku, a w trzeciej rundzie zasypał rywala gradem ciosów w parterze i zwyciężył przez TKO. Było to jego ósme zwycięstwo w karierze, wcześniej wygrywał z takimi zawodnikami jak Pavol Langer, Arkadiusz Żaba czy Arkadiusz Jędraczka.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.