Informacja prasowa: 

W pojedynku wagi ciężkiej reprezentujący Fight Club Bytom Denis Górniak (2-0) zmierzy się z Łukaszem Ćwikłą (2-1) z DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała.

Denis Górniak to jeden z najlepiej rokujących zawodników młodego pokolenia w naszym kraju. W pierwszej połowie ubiegłego roku stoczył dwa pojedynki, w których dwukrotnie błyskawicznie odprawiał swoich rywali. Podczas Spartan Fight 2 poddał Ukraińca Gołowatiuka, natomiast na gali w Kielcach w pierwszej rundzie znokautował Łukasza Kapsę. W drugiej połowie roku bytomianina prześladował pech, gdyż na kilka dni przed galą Spartan Fight 5 jego rywal poinformował, iż nie dostał wizy i nie był w stanie przyjechać do Polski. Natomiast na Spartan Fight 6 rywal Denisa na chwilę przed wyjściem do walki zgłosił, iż nie jest w stanie założyć rękawic. U Górniaka widać ogromną sportową złość i spodziewamy się, że 1 kwietnia pokaże on pełnię swoich nieprzeciętnych umiejętności.

Łukasz Ćwikła to utalentowany podopieczny Damiana Herczyka. Reprezentant DAAS Berserkers Team z bardzo dobrej strony pokazał się na Spartan Fight 4, gdzie w świetnym stylu pokonał Stanisława Khmilkovskiego. Ćwikła potrzebował niecałych dwóch minut by poddać rywala. Było to jego drugie zawodowe zwycięstwo, gdyż Łukasz debiutował w 2015 roku na gali w Austrii, gdzie znokautował Hansa Lacknera, amatorskiego mistrza świata MMA z 2014r.

1 KOMENTARZ

  1. Kolejny raz napiszę, że Górniak nie nadaje się do wagi ciężkiej. "Flinston" nabrał 20kg tłuszczu i stracił kilka atutów. Myślę, że Ćwikła da mu się wystrzelać na początku, a później pokaże młodemu jak wygląda prawdziwa waga ciężka

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.