szadzinski-vs-arsamikov

Informacja prasowa: 

Mamy przyjemność poinformować, iż dodaliśmy bardzo ciekawe starcie kategorii lekkiej do karty walk gali Spartan Fight 6. Szadziński vs. Arsamikov to kolejne starcie dodane do karty walk grudniowej gali. Pierwotnie rywalem Czeczena miał być Łukasz Rajewski, ale otrzymał on ofertę walki na KSW 37.

Szadziński to jeden z najmocniej bijących zawodników kategorii lekkiej w naszym kraju. Trzykrotnie nokautował swoich rywali już w pierwszej rundzie, a ostatnią „ofiarą” Gracjana był inny zawodnik Arrachionu Marcin Jabłoński.

Arsamikov wygrał swoje pierwsze cztery zawodowe pojedynki, pokonując m.in. Kamila Gniadka. Pierwszą porażkę poniósł w lutym tego roku z Rosjaninem Vlasenką na gali ACB 30. To będzie starcie dwóch zawodników o bardzo podobnych umiejętnościach, a wygrany tego pojedynku może na dobre wskoczyć do czołówki polskich rankingów wagi lekkiej.

Bilety na galę Spartan Fight 6 w cenie 40zł dostępne na stronie https://kupbilet.onet.pl/sport/boks/bx0067 oraz w salonach EMPIK.

1 KOMENTARZ

  1. Ten Szadziński faktycznie tak mocno bije? 3 KO w wadze lekkiej w 5 walkach to niezły bilans. W tej wadze mało kto ma ciężkie łapy, ale Szadziński wygląda na nieźle zbudowanego. Arsamikov rekord 4-1, ale jak to z Czeczenami…wyzerowany po 20 pierwszych walkach, a jeszcze 15 innych pewnie pod innym nazwiskiem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.