michaliszyn-vs-wroblewski

Informacja prasowa: 

Mamy przyjemność ogłosić, iż dodaliśmy kolejne starcie do karty walk gali Spartan Fight 6, która odbędzie się 17 grudnia w Orlen Arenie Płock. Zmierzą się ze sobą dwaj młodzi i niezwykle utalentowani zawodnicy.

Igor Michaliszyn to zawodnik Silesian Cage Club znany już gal naszej Federacji, który wygrał trzy pojedynki, a każdy w inny sposób. W swojej pierwszej walce wygrał przez KO, na gali Spartan Fight 2 poddał Ukraińca Mykahito Hyelię, natomiast w pojedynku z Radosławem Tarnawą wygrał przed decyzję sędziów. To jeden z największych talentów wagi lekkiej w Polsce, jeśli nadal będzie się tak rozwijał może być jednym z najlepszych lekkich w kraju.

Jego rywalem będzie Piotr Wróblewski 18-letni zawodnik Berserkers Team, który ma na koncie cztery wygrane. Wszystkie swoje walki wygrywał przed czasem, z których trzy wygrał przez poddania. W kwietniu pokonał innego reprezentanta Silesian Cage Club Sergiusza Uzarka. Będzie to więc dla Michaliszyna okazja do wzięcia rewanżu za klubowego kolegę. Kto okaże się lepszy w starciu tych dwóch młodych zawodników przekonamy się już 17 grudnia.

6 KOMENTARZE

  1. Kazde z kolejnych, dodawanych do karty zestawien tylko wzmacnia przeswiadczenie, ze Spartan Fight 6 po prostu trzeba zobaczyc.

  2. Jeszcze jedna walka? Już 13 walk w karcie, to chyba jakiś polski rekord. Super dawka MMA przed świętami. Michaliszyna widziałem w akcji już dwa razy i to faktycznie wielki talent. Widać, że w Silesian dobrze go prowadzą, a i Spartan daje mu rywali z podobnymi rekordami. W tej federacji chłopak fajnie się rozwija.

  3. Powiem tak- zrobię wszystko żeby na tą galę przyjechać do Płocka! W chuj dobrych, ciekawych i wyrównanych walk:applause:trzeba zakończyć stary rok z przytupem!:bomb:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.