gorniak-vs-galant

Informacja prasowa: 

Mamy przyjemność poinformować, iż Mariusz Galant będzie rywalem Denisa Górniaka na gali w Płocku.

Dla Górniaka będzie to pierwsza walka w kategorii ciężkiej, zawodnik z Bytomia do tej pory walczył w wadze półciężkiej i przez wielu został okrzyknięty jednym z największych talentów w tej dywizji. Swoje pierwsze dwa pojedynki kończył już w pierwszej rundzie. Na gali Spartan Fight 2 błyskawicznie poddał Ukraińca Gołowatiuka, natomiast na gali w Kielcach znokautował Łukasza Kapsę.

W swojej pierwszej walce w królewskiej kategorii zmierzy się z Mariuszem Galantem, który na co dzień trenuje w Niemczech. Ten 26-letni zawodnik to przede wszystkim świetny „stójkowi cz”, wielokrotny medalista Pucharu Niemiec w Kickboxingu. W zawodowej karierze w MMA stoczył tylko jedna walkę, którą jak sam mówi przegrał wyłącznie ze swojej winy. Do starcia z „Flinstonem” będzie jednak w 100% przygotowany i zdeterminowany, by odnieść zwycięstwo.

Bilety na galę Spartan Fight 6 w cenie 40zł dostępne na stronie https://kupbilet.onet.pl/sport/boks/bx0067 oraz w salonach EMPIK.

5 KOMENTARZE

  1. Już wcześniej pisałem, że nie widzę Górniaka w wadze ciężkiej, chociaż nie mam pojęcia kim jest jego rywal, to przewaga wzrostu może zrobić swoje

  2. @Don_Mike akurat jego rywal jest jakby to powiedzieć, żeby nikogo nie urazić hmmm, trenując z 66 kg zawodnikiem, który poddaje go w ciagu 5 minut 10 razy. Wszystkie puchary z Niemiec dostał bez walki 🙂 Także poziom sportowy nie ten

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.