Surma vs Adamczyk

Informacja prasowa:

Mamy kolejne bardzo ciekawe zestawienie na gali Spartan Fight 5. Wreszcie doczekaliśmy się kolejnej walki Macieja Surmy w MMA. Ostatnią stoczył ponad rok temu podczas pierwszej gali Spartan Fight. Wtedy efektownie poddał Mariusza Karskiego. Była to pierwsza walka Surmy po pięcioletniej przerwie. W swoim debiucie w 2010 roku przegrał z Szymonem Bajorem. Wtedy jednak Maciej nie trenował przekrojowa, a walkę wziął na tydzień przed galą.

Dziś to już zupełnie inny zawodnik, podczas tej pięcioletniej przerwy startował w wielu zawodach BJJ, gdzie osiągał ogromne sukcesy nie tylko na krajowym podwórku, ale i na arenie międzynarodowej. W BJJ osiągnął niemal wszystko, gdyż ma na koncie tytuły Mistrza Polski, Mistrza Europy, a także brązowy medal Pucharu Świata w Abu Dhabi. Dzięki temu, że podpisał kontrakt z naszą Federacją częściej będziemy oglądali Maćka w oktagonie, jak sam mówi ma zamiar teraz poświęcić się MMA i już wkrótce stać się czołowym zawodnikiem kategorii półciężkiej w naszym kraju.

Jego rywalem na Spartan Fight 5 będzie Jacek Adamczyk trenujący w Mighty Bulls Gdynia, który również jest świetnym grapplerem. Ma na koncie wiele amatorskich startów w MMA i BJJ, a także drugie miejsce na Pucharze KSW. Będziemy więc mieli starcie dwóch grapplerów, a który z nich okaże się lepszy przekonamy się już 8 października w krakowskiej TAURON Arenie.

Bilety dostępne na stronie https://kupbilet.onet.pl/sport/boks/bx0064 w salonach EMPIK, a także w salonikach STS.

4 KOMENTARZE

  1. Surma to jest przekozak, dostanie kilka walk na przetarcie w MMA, zbudowanie rekordu i będzie skok na czołówkę półciężkiej

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.