Surma vs Adamczyk

Informacja prasowa:

Mamy kolejne bardzo ciekawe zestawienie na gali Spartan Fight 5. Wreszcie doczekaliśmy się kolejnej walki Macieja Surmy w MMA. Ostatnią stoczył ponad rok temu podczas pierwszej gali Spartan Fight. Wtedy efektownie poddał Mariusza Karskiego. Była to pierwsza walka Surmy po pięcioletniej przerwie. W swoim debiucie w 2010 roku przegrał z Szymonem Bajorem. Wtedy jednak Maciej nie trenował przekrojowa, a walkę wziął na tydzień przed galą.

Dziś to już zupełnie inny zawodnik, podczas tej pięcioletniej przerwy startował w wielu zawodach BJJ, gdzie osiągał ogromne sukcesy nie tylko na krajowym podwórku, ale i na arenie międzynarodowej. W BJJ osiągnął niemal wszystko, gdyż ma na koncie tytuły Mistrza Polski, Mistrza Europy, a także brązowy medal Pucharu Świata w Abu Dhabi. Dzięki temu, że podpisał kontrakt z naszą Federacją częściej będziemy oglądali Maćka w oktagonie, jak sam mówi ma zamiar teraz poświęcić się MMA i już wkrótce stać się czołowym zawodnikiem kategorii półciężkiej w naszym kraju.

Jego rywalem na Spartan Fight 5 będzie Jacek Adamczyk trenujący w Mighty Bulls Gdynia, który również jest świetnym grapplerem. Ma na koncie wiele amatorskich startów w MMA i BJJ, a także drugie miejsce na Pucharze KSW. Będziemy więc mieli starcie dwóch grapplerów, a który z nich okaże się lepszy przekonamy się już 8 października w krakowskiej TAURON Arenie.

Bilety dostępne na stronie https://kupbilet.onet.pl/sport/boks/bx0064 w salonach EMPIK, a także w salonikach STS.

4 KOMENTARZE

  1. Surma to jest przekozak, dostanie kilka walk na przetarcie w MMA, zbudowanie rekordu i będzie skok na czołówkę półciężkiej

  2. Mateusz1991r

    Surma faktycznie jest takim talentem jak go przedstawia Spartan?

    Faktycznie kozak.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.