Kapsa vs Mikutsa

Do rozpiski październikowej gali Spartan Fight 5, która odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie zostało dodane kolejne starcie. W oktagonie, naprzeciwko siebie staną Łukasz Kapsa oraz Dimitryi Mikutsa. Poinformowali o tym organizatorzy gali w krótkiej informacji prasowej:

Mamy kolejne zestawienie w rozpisce Spartan Fight 5. Łukasz Kapsa wraca do oktagonu po porażce z Denisem Górniakiem na Spartan Fight 3. Jak sam mówi wyciągnął wnioski i dziś jest lepszym zawodnikiem i tym razem to on będzie górą. Zadanie nie łatwe, gdyż jego rywal to amatorski mistrz świata MMA z 2015 roku i mistrz Ukrainy do lat 21 z 2016 roku. W zawodowej karierze wygrał sześć walk (wszystkie przed czasem), aż pięciokrotnie nokautując swoich rywali. Kapsa to natomiast doskonały grappler, który wszystkie swoje wygrane odnosił przez poddania w pierwszej rundzie. To będzie szybka i efektowna walka, a kto będzie górą przekonamy się już 8 października.

Bilety do nabycia na https://kupbilet.onet.pl/sport/boks/bx0064 w salonach EMPIK, a także w salonikach STS.

8 KOMENTARZE

 1. @Spartan_Fight ale sezon ogórkowy się skończył

  BTW Spartan ma propsy za wykorzystanie Tauron Areny

  Jak ogórkowy ? w ME jest Reljić 😀

 2. Kapsa przed kontuzją zapowiadał się na niezłego zawodnika, wrócił dostał cepa od Górniaka…teraz musi wygrać jeśli jeszcze chce cokolwiek osiągnąć.

 3. @Spartan_Fight ale sezon ogórkowy się skończył

  BTW Spartan ma propsy za wykorzystanie Tauron Areny

  Kapsa z rekordem 3-1, po porazce, dostaje goscia, ktory w ostatniej walce wygral przed czasem z zawodnikiem majacym w rekordzie min. zwyciestwo na ACB, ja wiem czy to takie zle zestawienie ? Staram sie rezerwowac okreslenie ogor dla zawodnikow o nieco innej charakterystyce niz 21 latek z dodatnim rekordem w 10 walkach.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.