Kapsa vs Mikutsa

Do rozpiski październikowej gali Spartan Fight 5, która odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie zostało dodane kolejne starcie. W oktagonie, naprzeciwko siebie staną Łukasz Kapsa oraz Dimitryi Mikutsa. Poinformowali o tym organizatorzy gali w krótkiej informacji prasowej:

Mamy kolejne zestawienie w rozpisce Spartan Fight 5. Łukasz Kapsa wraca do oktagonu po porażce z Denisem Górniakiem na Spartan Fight 3. Jak sam mówi wyciągnął wnioski i dziś jest lepszym zawodnikiem i tym razem to on będzie górą. Zadanie nie łatwe, gdyż jego rywal to amatorski mistrz świata MMA z 2015 roku i mistrz Ukrainy do lat 21 z 2016 roku. W zawodowej karierze wygrał sześć walk (wszystkie przed czasem), aż pięciokrotnie nokautując swoich rywali. Kapsa to natomiast doskonały grappler, który wszystkie swoje wygrane odnosił przez poddania w pierwszej rundzie. To będzie szybka i efektowna walka, a kto będzie górą przekonamy się już 8 października.

Bilety do nabycia na https://kupbilet.onet.pl/sport/boks/bx0064 w salonach EMPIK, a także w salonikach STS.

1 KOMENTARZ

  1. Kapsa przed kontuzją zapowiadał się na niezłego zawodnika, wrócił dostał cepa od Górniaka…teraz musi wygrać jeśli jeszcze chce cokolwiek osiągnąć.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.