Adam Wieczorek

Informacja prasowa: 

Mamy przyjemność poinformować, iż mamy kolejny zakontraktowany pojedynek. Adam Wieczorek będzie jednym z głównych bohaterów październikowej gali. To czołowy polski zawodnik wagi ciężkiej, który ma na koncie 7 zwycięstw i tylko jedną porażkę (z Marcinem Tyburą przez decyzję).

Warto zwrócić uwagę na to, że za każdym wygrywał przed czasem, trzykrotnie nokautując rywali, a czterokrotnie ich poddając. W swojej ostatniej walce w maju tego roku pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Zoumanę Cisse. Była to jego pierwsza obrona pasa PLMMA, który zdobył kilka miesięcy wcześniej poddając Kamila Wiwatowskiego.

Jego rywalem na Spartan Fight 5 będzie doświadczony Ukrainiec Igor Sliusarchuk, który jest aktualnym mistrzem świata i mistrzem Ukrainy Free-fight. To bardzo groźny zawodnik, który aż czternastokrotnie nokautował swoich rywali, z czego aż 11 razy w pierwszej rundzie. To może być największe wyzwanie w dotychczasowej karierze Wieczorka.

Bilety na galę Spartan Fight 5 dostępne na stronie https://kupbilet.onet.pl/sport/boks/bx0064 w salonach EMPIK, a także w salonikach STS.

5 KOMENTARZE

  1. Ooo, Adama zawsze fajnie zobaczyć w akcji! Na tym etapie kariery, rywal nie jest istotny

  2. Wreszcie Wieczorek dostaje ciekawych rywali, bo wcześniej z "ogórkami" się bił (poza Cisse). W Spartanie może się rozwinąć, bo pewnie będzie dostawał co najmniej solidnych zawodników

  3. Ukrainiec ma rzeczywiście dużo wygranych, ale to półciężki, który np. na IMMAFie przegrał z Linowskim, który jest podtuczonym średnim, podczas gdy Adam w ostatniej walce ubił dużego, silnego murzyna na zasadach PRIDE. Adam przez ground and pound albo jakieś poddanie w ciągu pierwszych 5 minut.

  4. Ukrainiec na stronie Spartana ma wpisaną wagę 110kg, ale faktycznie walczył w półciężkiej. Mimo wszystko nie lekceważyłbym go, te harpagany ze wschodu potrafią czasem zaskoczyć

  5. Ja tam Wieczorka będę zawsze pamiętał z tego, jak przyjechał na ostatnią chwilę, szybko poddał Debernego, który z pompą i paradą debiutował w MMA (i potem z niego zniknął), a potem z szerokim uśmiechem i rozbrajającą szczerością powiedział, że robi to tylko dla kasy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.