dsz

Informacja prasowa:

Na gali Spartan Fight 4 Vitaly „Siberian Tiger” Shemetov zmierzy się z Boubacarem „Blackout” Balde. Początkowo nie chcieliśmy tych dwóch świetnych zawodników zestawiać w jednej walce, ale po kilku tygodniach namysłu doszliśmy do wniosku, że tę walkę po prostu trzeba zrobić! Dwóch doświadczonych, bardzo silnych, dysponujących ogromną siłą ciosu wojowników zmierzy się w jednej z walk wieczoru na gali Spartan Fight 4, która odbędzie się 6 sierpnia w Bielsku-Białej.

Shemetov to pochodzący z Omska 31-letni zawodnik, którego stylem bazowym jest Sambo bojowe. W tym stylu walczy także legendarny Fedor Emelianenko. „Tygrys Syberyjski” jest niepokonany od 2010 roku, a stoczył w tym czasie 7 zwycięskich pojedynków. Swoimi ostatnimi występami przyciągnął uwagę władz UFC, które chcą zaproponować młodszemu z braci Shemetov kilka walk w 2017 roku. Zanim jednak to nastąpi Vitaly wystąpi na galach Spartan Fight.

Boubacar Balde to bezkompromisowy zawodnik z Francji, który aż 9 z 11 wygranych skończył przed czasem, siedmiokrotnie nokautując rywali. „Blackout” ostatnie dwa pojedynki wygrał właśnie przez KO i zapowiada, że podobnie stanie się na naszej gali.

Zapowiada się więc niesamowicie ekscytujące starcie, które może się okazać najlepszą walką wieczoru na gali Spartan Fight 4.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.