Walką wieczoru gali Slugfest 11, która 17 czerwca zawita do Gniezna będzie starcie Tomasza Terlikowskiego Dawidem Januszewskim. Jak czytamy w informacji prasowej:

Tomasz jest z nami od pierwszej gali. W Gnieźnie będzie jego siódmy raz jak wchodzi do klatki Slugfest. Jego ostatnia walka potrwała ledwo dziesięć sekund i zakończyła się spektakularnym KO. Tomek, jak nikt inny, zasłużył na to by wychodzić do czerwonego narożnika w najważniejszym starciu wieczoru. Szybki, dynamiczny i niesamowicie efektownie walczący zawodnik Shooters Konin jest niemal gwarancją ogromnych emocji.

Jego sportowe umiejętności sprawdzi Dawid Januszewski. Wychowanek toruńskiego klubu No Limits jest znany kibicom głównie z cyklu gal X-Cage oraz Profesjonalnej Ligi MMA. Zawodowo startuje już ponad siedem lat. Po imponującym początku kariery przyszedł spadek formy lub po prostu brakło sportowego szczęścia. Co ważne – nikomu jeszcze nie udało się go znokautować lub poddać. Sam natomiast duszeniami odprawił już trzech rywali.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.