Oficjalny plakat gali i pierwsze nazwiska gali Slugfest 11 

Informacja prasowa: 

Przedstawiamy oficjalny plakat, który promuje galę MMA Slugfest 11: Memoriał Pawła Kamińskiego w Gnieźnie.

Po ostatnim, dużym sukcesie jubileuszowej „dziesiątki” wracamy do pierwszej stolicy Polski. Potencjał zawodniczy Gniezna jest ogromny a kiedy dodać do tego jego szerokie okolice – okazuje się, że większość karty walk można obsadzić właśnie tamtejszymi fighterami.

Pół roku od swojego powrotu po długiej przerwie do klatki w Gnieźnie ponownie wejdzie Robert „Izzy” Izydorek (MMA 2-1). Mistrz Europy w brazylijskim jiu-jitsu walczył na naszej poprzedniej, gnieźnieńskiej gali, ale w walce wieczoru uległ po trzech pełnych rundach zawodnikowi KSW Nokaut Kościan – Jakubowi Kamieniarzowi (MMA 2-3). W tym pojedynku „Izzy” kompletnie nie był sobą i nie korzystał z jego najlepszego atutu jakim jest walka w parterze. Wierzymy, że to przebudzenie przyjdzie właśnie 17 czerwca.

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA w Wielkopolsce – Tomasz Terlikowski (MMA 6-4) z klubu Shooters Konin będzie z nami już szósty raz. Jego niesamowity nokaut w ostatnim starciu, po zaledwie 10 sekundach walki, wręcz każe kontraktować go do kolejnych pojedynków, z których każdy niesie potężną dawkę emocji.

W innych walkach zawodowych pojawią się między innymi Jurand Lisiecki z Mogilna, reprezentujący MMA Witkowo – Mateusz Buczkowski, czy rawicki zawodnik Patryk Molka.

Jak zawsze na galach Slugfest nie zabraknie utalentowanych amatorów. Wśród nich zaprezentują się tacy zawodnicy jak: Patryk Klaś i Mateusz Skibiński (MMA Witkowo), Jakub Przybysławski, Robert Radkiewicz, Szymon Wałowski i Ireneusz Chudzik (Walka Gniezno), czy pochodzący z Konina i walczący już dla nas kolejny raz – Hubert Drzyzga.

Żeby utrzymać dobry, sportowy poziom imprezy, przeciwników dla naszych zawodników ściągamy tym razem z Torunia, Bydgoszczy, Żnina a nawet Żywca w czym pomaga nam po raz kolejny główny sponsor imprezy producent napoju energetycznego – Power Duck.

Gala Slugfest 11: Memoriał Pawła Kamińskiego będzie też ukłonem w stronę organizowanych w Gnieźnie rokrocznie memoriałów tego świetnego, a tragicznie zmarłego zawodnika BJJ.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.