fot. Paulina Stranc/ Slugfest

Kolejne dwa pojedynki dodane do karty gali Slugfest 15, która 8 czerwca odbędzie się w Trzemesznie. Do klatki największej organizacji MMA w Wielkopolsce wejdą: Szymon Karolczyk i Adam Woźniak oraz Robert Adamczyk i Wojciech Marjański. Informacje zostały podane na oficjalnym profilu organizacji na Facebooku.

Szymon to zawodnik choć młody, to jednak już wyraźnie doświadczony. Ma na koncie starty nie tylko w amatorskich zawodach, ale też pierwsze przetarcia na mniejszych galach. Jak mówi – zawsze chciał walczyć u nas i czekał, aż skończy 18 lat, by móc zostać zakontraktowanym. Teraz, kiedy jest już pełnoletni, nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawdził się na gali największej organizacji w Wielkopolsce.

Adam to również młody talent, na którego już teraz lepiej zwrócić uwagę. To nie tylko złoty i srebrny medalista zawodów Amatorskiej Ligi MMA, ale również zwycięzca grapplingowego turnieju Shooters Cup. W naszej klatce widzieliście już jego starszą siostrę – Ewelinę – która teraz z sukcesami kontynuuje zawodniczą karierę. Wierzymy, że dla Adama, gala w Trzemesznie, też będzie zaledwie początkiem.

Robert Adamczyk to postać tak samo świetnie znana, jak również mocno dopingowana na naszych galach. Walczy z mocno zmiennym szczęściem, ale przenigdy nie robi kroku wstecz i zostawia w klatce 100% siebie. Wygrywając pokazał już zarówno świetne stójkowe wojny, jak i poddanie przed czasem, tak więc i tym razem, z pewnością, będzie na co popatrzeć.

Wojciech Marjański był już u nas, ale wtedy my jeszcze raczkowaliśmy. Na naszej drugiej gali zmierzył się z mocnym rywalem w osobie – Piotra Niedzielskiego. To było prawie cztery lata temu. Od tego czasu zawodnik z Bydgoszczy nie walczył na galach. Głód zwycięstwa urósł przez ten czas do niewyobrażalnych rozmiarów i do Trzemeszna Wojtek przyjedzie wyłącznie po efektowną wygraną i powrót do tego, co zawodnik kocha najbardziej.

Aktualna rozpiska gali Slugfest 15: 
Walka wieczoru: 

70 kg: Jurand Lisiecki vs Tomasz Makowski

Walki zawodowe:

70 kg: Kamil Lamprycht vs Bartosz Kotlarski
84 kg: Kuba Kamieniarz vs Adam Ugorski

Walki semi-pro:

120 kg: Michał Nowicki vs Radosław Rozwarski
66 kg: Szymon Karolczyk vs Adam Woźniak

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.