Kolejne zestawienie dodane do karty Slugfest 15, która 8 czerwca odbędzie się w Trzemesznie. W klatce największej organizacji MMA w Wielkopolsce rękawice skrzyżują Kuba Kamieniarz Adam Ugorski. Jak czytamy w informacji prasowej:

Jakuba będziemy gościć w naszej klatce już czwarty raz. To uczestnik jednej z naszych walk wieczoru. Mało tego – nawet tej walki zwycięzca. Mocno doświadczony zawodnik Kohorty i Copacabany Poznań zawsze pokazuje, że MMA to przede wszystkim dobrze ułożony plan walki i jego bezlitosna egzekucja. Po jego występie – jak zwykle – możemy się spodziewać dobrej walki w stójce i pójścia za ciosem, gdy tylko nadarzy się okazja.

Adam swoją karierę w zawodowym MMA dopiero rozpoczyna. Na koncie ma jedną walkę, jednak walkę wygraną i to w bardzo dobrym stylu. Już w pierwszej rundzie odesłał swojego przeciwnika do szatni po dźwigni na nogę. Nie można też o nim powiedzieć, że jest zawodnikiem niedoświadczonym, bo to rutynowany grappler, który na matach pojawia się od dobrych 10 lat.

Który z nich będzie górą? Odpowiedź 8 czerwca w Trzemesznie.

Przypominamy, że bilety na wydarzenie są już dostępne.
30 zł – trybuna
50 zł – płyta
70 zł – VIP (miejsca numerowane, najbliżej klatki)

Kupisz je w:
Trzemeszno – sklep odzieżowy Julia, ul. św. Wojciecha 21,
Gniezno – Części Samochodowe 777, ul. Fabryczna 6,

Telefonicznie:
Gniezno – 790 594 630
Poznań – 503 738 653

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.