Przedstawiamy oficjalny plakat gali SLUGFEST 9, która odbędzie się 10 grudnia we Wrześni.

slugfest

Informacja prasowa:

Odsłaniamy kilka nowych twarzy gali MMA Slugfest 9 i jej oficjalny plakat, który już niebawem będzie widoczny w każdym zakątku Wrześni!

Informacja dnia – gościem specjalnym naszej gali będzie zawodnik Federacji KSW i jeden z pierwszych Polaków walczących dla UFC – Maciej „Irokez” Jewtuszko.

W najważniejszych walkach tego wieczoru pojawią się zapowiadani już wcześniej Tomasz Terlikowski z klubu Shooters Konin i reprezentant MMA JarocinJakub Wieczorek.

Z dużym rozpędem do klatki znów wejdą Adam Matuszak i Jurand Lisiecki . Pierwszy z nich po zwycięskiej bitwie na gali w Gnieźnie, drugi – chcą zakończyć rok zwycięstwem po ciężkim i przegranym boju.

Ponownie w klatce zobaczymy Małgorzatę Smaczniak, która kolejny raz stawia sobie wysoko sportową poprzeczkę.

Kibiców z Poznania ucieszy fakt zakontraktowania zawodnika Ankos MMA, którym jest Piotr Niedzielski. Piotr w tym roku stoczył tylko jedną walkę i nie mogliśmy pozwolić, by taki talent pokazywał swoje umiejętności tylko na sali treningowej

Kolejny raz w klatce Slugfest zaprezentuje się charyzmatyczny zawodnik z Konina – Robert Adamczyk. Jego walki zawsze dostarczają mnóstwa emocji, które podsyca ognisty doping z trybun.

Ukłonem w stronę niedawno odwiedzonego Gniezna – poza Małgorzatą Smaczniak – jest zaproszenie ponownie jej klubowych kolegów z klubu Walka Gniezno – w tym Ireneusza Chudzika.

Wiele wskazuje na to, że będzie to najmocniej sportowo obsadzona gala w historii organizacji Slugfest.

Bilety w sprzedaży pojawią się niebawem. W Gnieźnie skończyły się po tygodniu. Bądźcie czujni!

 

 

3 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.