Kolejne zestawienie gali Slugfest 15 ogłoszone. Już 8 czerwca na wydarzeniu, które odbędzie się w Trzemesznie, w klatce spotkają się Kamil Lamprycht (MMA 2-2-1) Bartosz Kotlarski (MMA 0-1-0). 

Jak czytamy w informacji prasowej:

Kamil to jeden z naszych najświeższych nabytków. Zawodnik z Koła, reprezentujący Ankos MMA, od razu wskoczył do naszej walki wieczoru. Kibice podczas tej gali dostali wszystko, czego mogą oczekiwać od pełnokontakowego, zawodowego sportu. Walka jednak zakończyła się remisem i Kamil od razu dawał nam sygnały, że ma aspiracje na więcej. Szansa, by sięgnąć po zwycięstwo, będzie już 8 czerwca w Trzemesznie.

Bartek pojawił się w naszej klatce ponad dwa lata temu. Nie potrzebował spędzać w niej wiele czasu. Wystarczyły mu niespełna trzy minuty, by już w pierwszej rundzie zwyciężyć pojedynek przez dźwignię. Od tego czasu nabierał doświadczenia zarówno w amatorskich, jak i zawodowych pojedynkach. Doświadczenia, które ma zaprocentować właśnie na Slugfest 15, gdzie zawodnik Czerwonego Smoka Poznań stoczy swój najcięższy pojedynek w karierze.

Bilety na galę Slugfest 15 właśnie trafiły do sprzedaży.
30 zł – trybuna
50 zł – płyta
70 zł – VIP (miejsca numerowane, najbliżej klatki)

Kupisz je w:
➡ Trzemeszno – sklep odzieżowy Julia, ul. św. Wojciecha 21,
➡ Gniezno – Części Samochodowe 777, ul. Fabryczna 6,

Telefonicznie:
Gniezno – 790 594 630
Poznań – 503 738 653

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.