Informacja prasowa

Ciężkie uderzenie w walce wieczoru gali Slugfest 14

Filip Stawowy i Filip Toe spotkają się w najważniejszym starciu gali MMA w Murowanej Goślinie.

Filip Stawowy wyrasta na jedną z największych gwiazd organizacji Slugfest. Rok temu, skazywany na pożarcie przez byłego strongmana, pokazał wszystkim, że walczą nie sylwetka a umiejętności, a tych mu absolutnie nie brakuje. Powtórka skończenia przed czasem w ostatniej walce, jeszcze dobitniej pokazała, że tego wychowanka Murowana Goślina Team trzeba traktować niezwykle poważnie.

Filip Toe będzie w tej walce zawodnikiem o znacznie większym doświadczeniu. Zawodowo jest aktywny od 2014 roku. Mierzył się miedzy innymi z Adamem Wieczorkiem, który dziś walczy w największej na świecie organizacji – UFC i znanym z Babilon MMA – Łukaszem Łysoniewskim. Toe do zawodowego MMA wraca po długiej przerwie, podczas której głód wygranej urósł do ogromnych rozmiarów.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Tak tylko nadmienię, ze Filipa Stawowego widziałem po paru miesiącach przerwy dwa dni temu i… w porównaniu do poprzedniej walki jest go pół 🙂

    Z resztą sami zobaczycie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.