Kolejne zestawienie dodane do karty Slugfest 14, który 13 kwietnia odbędzie się w Murowanej Goślinie. Denis Stelmaszyk skrzyżuje rękawice z Konradem Furmankiem. Jak czytamy w informacji prasowej:

Denis wróci do naszej klatki po półtorarocznej przerwie. Już teraz przekonuje, że jest zupełnie innym zawodnikiem, który poziomem sportowym przyćmi poprzednie występy. Ten pierwszy, u nas, nie był udany i zawodnik Ankosu wracał do szatni ze spuszczoną głową. Szybko jednak odbił sobie ten występ pokonując na innej gali przeciwnika przez KO. W Murowanej Goślinie chce pokazać, że nie było w tym przypadku.

Konrad też jest już znany kibicom Slugfestu. W ubiegłym roku w niecałe 2 minuty odprawił rywala do szatni ciasno zapiętym duszeniem. Po stronie wychowanka międzychodzkiego MMA Devil Fight Clubu jest na pewno doświadczenie. Konrad poza amatorskimi starciami w formule MMA próbował swoich sił również w zawodowym kickboxingu i muay-thai.

Obaj są szybcy i nieprzewidywalni a to gwarancja dobrego widowiska. W walce wieczoru tej gali naprzeciwko siebie w klatce staną Filip Stawowy i Filip Toe.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.