Ostatnia karta gali Slugfest 14 odkryta. Już 13 kwietnia, w Murowanej Goślinie, spotkają się Dawid Śmiełowski Sławomir Szczepański. Jak czytamy w informacji prasowej:

Dawid Śmiełowski to już stały punkt gal Slugfest. I to jeden z punktów zdecydowanie najsilniejszych. Najpierw pokazał się ze świetnej strony w starciach amatorskich. Po błyskotliwej karierze, w ostatniej walce równie udanie zadebiutował na gruncie zawodowym. Siedem zwycięstw z rzędu, w tym pięć przed czasem, wcale nie zaspokaja głodu młodego wychowanka MMA Witkowo. W Murowanej Goślinie będzie szedł po kolejne!

Sławomirowi już teraz należą się podziękowania z naszej strony. Po wypadnięciu pierwotnego rywala Dawida Śmiełowskiego i długich, intensywnych poszukiwaniach on jeden postanowił podnieść rzuconą rękawicę. Sławek do klatki wniesie duże doświadczenie. Choć ze zmiennym szczęściem, to walczył nie tylko w Polsce ale również na dużych galach Łotwy i Rumunii. Jego solidne zapasy powinny być ciekawą kontrą dla świetnej stójki Śmiełowskiego.

Rozpiska gali Slugfest 14: 

Walka wieczoru: 

120 kg: Filip Stawowy vs Filip Toe

Walki zawodowe: 

66 kg: Dawid Śmiełowski vs Sławomir Szczepański
84 kg: Piotr Kuberski vs Seweryn Kirschhiebel
70 kg: Krzysztof Mendlewski vs Ahmed Kataev
84 kg: Bartłomiej Gładkowicz vs. Krzysztof Florczak
77 kg: Bartosz Zawadzki vs. Patryk Lewandowski

Walki semi-pro:

66 kg: Denis Stelmaszyk vs. Konrad Furmanek
77 kg: Patryk Stoiński vs. Alan Małowicki

Walki amatorskie:

66 kg: Mateusz Skibiński vs. Aleksander Kowalaski
80 kg: Jacek Królczyk vs. Mariusz Majchrzak

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.