fot. Paulina Stranc / Slugfest

Od ostatniej gali nie minęło jeszcze zbyt wiele czasu, a już znamy nie tylko termin kolejnej, ale i kilku bohaterów z karty walk. Gala Slugfest 13, bo o niej mowa, odbędzie się 9 grudnia we Wrześni, o czym pisaliśmy już jakiś czas temu. Teraz wiemy już, że na grudniowym wydarzeniu zobaczymy znanych już z występu na galach Slugfest Tomka Terlikowskiego oraz Juranda Lisieckiego. Dodatkowo kibice zgromadzeni na trybunach zobaczą walki Jakuba Wieczorka Patryka Molki. 

Terlikowski (MMA 6-4) ma już na koncie pięć walk dla największej wielkopolskiej organizacji MMA, z których jako zwycięzca wychodził trzykrotnie. Ostatnio, na Slugfest 9, wystarczyło mu 15 sekund by znokautować rywala, którym był Kamil Makowski. Kolejną walkę miał stoczyć w czerwcu tego roku, ale wykluczyła go z niej kontuzja.

Lisiecki (MMA 2-0) znany jest z występów na Slugfeście, ale do niedawna miały one miejsce jedynie w amatorskich i półzawodowych formułach. W kwietniu tego roku, na VFC 4, zadebiutował w zawodowym MMA, poddając rywala w pierwszej rundzie. Drugi zawodowy bój miał już miejsce na gali w Wielkopolsce. Na Slugfest 11 jednogłośną decyzją sędziów był lepszy od Patryka Lewandowskiego.

Wieczorek (MMA 3-2) w ostatniej walce musiał uznać wyższość Kacpra Formeli, z którym w main evencie gali Slugfest 9 mierzył się w grudniu ubiegłego roku. Wcześniej miał serię trzech zwycięstw z rzędu. Debiutował w zawodowym MMA w 2013 roku.

Molka (MMA 4-3) ma obecnie serię dwóch zwycięstw z rzędu. Oba miały miejsce w tym roku, na galach w Wielkopolsce. W zawodowym MMA zadebiutował w 2013 roku. W ostatniej walce, na Slugfest 11, pewnie zwyciężył z Robertem Izydorkiem.