Organizatorzy Slugfest 12, które odbędzie 28 października, ogłosili kolejne zestawienia, które nacieszą oko kibiców zgromadzonych po raz pierwszy w Wągrowcu. W walce wieczoru  niezmiennie naprzeciwko siebie staną Damian Skarżynski oraz Alan Jachimowski. 

Krzysztof Mendlewski vs Tomek Makowski  

Tomek to zawodnik, który – jak do tej pory – walczy ze zmiennym szczęściem. Trudno się jednak temu dziwić, skoro nie zwykł przebierać w przeciwnikach i mierzył się w klatce między innymi z mistrzem Europy BJJ brązowych pasów. Kibicom Slugfestu ma do udowodnienia rzecz szczególną. Będzie miał okazję pomścić porażkę swojego brata,który walczył u nas rok temu. Coraz lepsze umiejętności zawodnika z Iławy, plus taka motywacja sprawiły, że nie wahaliśmy się ani chwili przed zaproszeniem go na wągrowiecką galę.

Krzysztof w swojej karierze pomylił się tylko raz. W debiucie dał się złapać w dźwignię, która zakończyła walkę. Od tego czasu idzie jak burza. Trzy kolejne pojedynki bezapelacyjnie rozstrzygnął na swoją korzyść nie dając sędziom miejsca na zastanowienie. Jego styl to świetne wykorzystanie dużego zasięgu rąk i nów w kickbokserskiej stójce oraz duża kontrola tego, co się dzieje, gdy walka przeniesie się do parteru. Występ w Wągrowcu będzie już piątą walką Krzysztofa na galach Slugfest. Na każdej jest tak samo, owacyjnie przyjmowany.

Marcin Bieryło vs Bartosz Zawadzki 

Marcin był już na Slugfescie w ubiegłym roku. Choć walkę u nas wziął w zastępstwie za kontuzjowanego przeciwnika, przyjechał i jednogłośnie wygrał na punkty swój pojedynek. Już wtedy komentatorzy zwracali uwagę, że zawodnik z Łodzi prezentuje w klatce świetny boks rodem z pięściarskich ringów. Bije seriami, celnie i do tego bardzo mocno. Jesteśmy przekonani, że w Wągrowcu da kolejny popis swoich zawodniczych umiejętności.

Bartosz to z kolei zawodnik z ogromnym głodem walki. Po kilkuletniej przerwie wrócił do klatki na naszej marcowej gali. Wrócił i na dystansie trzech rund nie dał swojemu przeciwnikowi żadnych szans. Obdarzony fantastyczną dynamiką zawodnik Murowana Goślina Team i Apogeum MMA to niemal gwarancja tego, że kibice będą oglądać pojedynek pełen widowiskowych zrywów, kickboxerskich kombinacji i nieustępliwości.

Dawid Jeneralczyk vs Lukas Braborec

Dawid miał wystąpić już na naszej poprzedniej gali, w Gnieźnie. Jego występ pokrzyżowały komplikacje zdrowotne przeciwnika i walka nie doszła do skutku. Wszystko to odbił sobie niecałe dwa tygodnie temu w Czechach. Na gali Victory FC League 5 jednogłośnie pokonał swojego rywala. Teraz chce utrzymać zwycięską passę i to samo zrobić na oczach własnej publiczności.

Lukas swoją karierę zawodniczą również zaczął w tym roku. Pierwszy występ nie poszedł po jego myśli. Debiutancki występ sędzia przerwał po gradzie spadających na niego ciosów. Do Wągrowca przyjedzie głodny pierwszego zwycięstwa i pełen woli walki.

Damian Kowalski vs Mateusz Leśnikowski 

Obaj zawodnicy są jeszcze na początkach swojej zawodniczej kariery. Fighter z Iławy – Damian – to solidny posiadacz niebieskiego pasa BJJ, który walczył już na profesjonalnie przygotowanej gali.

Mateusz, z kolei, reprezentuje Fighting Division Bydgoszcz i XYZ Fight Academy Bydgoszcz, gdzie na jednej macie trenuje między innymi z regularnie przywożącym medale z zawodów i walczącym już wcześniej u nas Arturem Drążkiem.

Poza wyżej wymienionymi, w Wagrowcu, zaprezentują się także Filip Stawowy w walce z Bartłomiejem Dróbką, Dawid Śmiełowski, który zmierzy się z Kubą Hanuszkiewiczem oraz Artur Walczak Ireneuszem Strawą. 

Opisy zawodników pochodzą z oficjalnego fanpage’a organizacji. 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.