Informacja prasowa: 

Walczy u siebie, 4 z ostatnich 5 walk wygrał. Zasłużył na walkę wieczoru. Damian Skarżyński wejdzie do klatki w main evencie gali Slugfest 12. Jego sportowe umiejętności sprawdzi Alan Jachimowski.

Damian to już istny weteran organizacji Slugfest. Swoją karierę zaczynał na naszej pierwszej gali a niebawem wejdzie do naszej klatki po raz piąty. Znany jest nie tylko ze świetnej, bardzo dynamicznej stójki i niesztampowych zagrań, które wprawiają w osłupienie przeciwników. „Dylan” to także mistrz kreowania zainteresowania wokół swojej osoby, co widać choćby po jego wyjściach do walk, czy zachowania podczas zapowiadania pojedynków. Słowem – trzeba zobaczyć!

Alan Jachimowski jest od swojego przeciwnika znacznie mniej doświadczony. Na zawodowym gruncie sprawdzał się dwukrotnie. Oba te starty zakończył wygranymi. W ostatnim potrzebował niespełna dwie i pół minuty, by jego przeciwnik odklepał dźwignię na ramię. Jeśli do niesplamionego porażką bilansu dodać amatorskie doświadczenie zdobywane między innymi na zawodach Amatorskiej Ligi MMA czy Amatorskiego Pucharu KSW, to szykuje się zestawienie, które z pewnością można nazwać godnym rangi walki wieczoru.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.