Siyar Bahadurzada (MMA 20-4-1, UFC 0-0) oraz Stanislav Nedkov (MMA 12-0, UFC 1-0) odbędą styczniową wycieczkę do Brazylii po tym jak zestawiono ich z lokalnymi rywalami na gali UFC 142 14 stycznia w Rio de Janeiro. Rywalem trenującego w Holandii Afgańczyka będzie Erick Silva (MMA 13-1, 1 NC, UFC 1-0) w wadze półśredniej a w półciężkiej Bułgar zmierzy się z Fabio Maldonado (MMA 18-4, UFC 1-1).

Zarówno dla Bahadurzady jak i Nedkowa nie będzie to pierwsza podróż do kraju kawy. Bahadurzada, który obecnie wygrał 6 walk z rzędu, na gali Shooto Brazil w sierpniu zeszłego roku zdobył pas mistrza w kategorii do 83 kg tej organizacji pokonując Carlosa Alexandre Pereirę a Nedkow był jedynym przybyszem z zagranicy, który pokonał Brazylijczyka (Luisa Cane) na pierwszej gali UFC w Rio w sierpniu.

Na tamtej gali w UFC debiutował mistrz Jungle Fight Erick Silva, który w zaledwie 40 sekund odprawił Luisa Ramosa. Dla podopiecznego braci Nogueira była to 10 walka bez porażki. Maldonado, również trenujący z Nogueirami, zakończył swoją passę zwycięstw w czerwcu kiedy nieznacznie na punkty uległ Kyle’owi Kingsbury’emu. Była to jego pierwsza porażka od 12 walk.

Rozpiska UFC 142.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.