Shinya Aoki o walce z Gilbertem Melendezem na Strikeforce :

Mój grappling sprawia że wszyscy fani MMA są szczęśliwi. W walce z Melendezem dam z siebie 120 % i sprawie że Gilbert odklepie.

Jestem teraz główną siłą napędowa DREAM a oni mają 3 gale od marca do maja. Normalnie moja nieobecność mogła by zaszkodzić ratingom DREAM ale na sylwestrowej gali udowodniłem że DREAM jest numerem 1 w Azjii. Czy powinniśmy poprzestać na byciu numerem 1 w Azjii? Oczywiście że nie! Musimy udowodnić że jesteśmy najlepsi na całym świecie a to mogę zrobić tylko ja. Jestem najlepszy w Japonii. Pojadę do USA i udowodnię że DREAM jest na zawsze!.

I inny wywiad znaleziony na stronie DREAM:

Doceniam ofertę walki o pas mistrza. Przez to że zawsze twierdziłem że Japonia jest na samym szczycie w w MMA teraz nie mam innego wyboru jak pojechać do USA i to udowodnić. Pojadę tam i wygrywając przez poddanie udowodnię że mistrzowie DREAM są najlepsi na świecie. Odzyskam sławę jaką cieszyło się PRIDE i przekaże ją DREAM. Gilbert Melendez jest mistrzem Strikeforce i to oznacza że jest światowej klasy zawodnikiem. Ja jestem zawodnikiem na najwyższym światowym poziomie więc walka z nim jest bardzo atrakcyjna dla mnie. Myślę że nasze starcie zadowoli fanów z Japonii i z USA. Nawet jeśli Strikeforce pozwala na łokcie w parterze to nie jest to aż tak radykalna różnica. Po raz pierwszy będę walczyć w klatce ale oglądam dużo walk w klatkach i moja wiedza o tym jest duża w porównaniu do innych Japońskich fighterów. Poza tym na moje umiejętności nie ma wpływu to gdzie odbędzie się walka. Tak, będę musiał walczyć bez spodni ale wydaje mi się że możliwość zobaczenia moich gołych nóg musi być atrakcyjna dla widza. Chcę żeby wszyscy fani zobaczyli tą walkę właśnie z tego powodu.

4 KOMENTARZE

  1. [youtube]http://www.f1technical.net/forum/viewtopic.php?p=152071&f=12#p152071[/youtube]
    Tak przy okazji jak słuchałem co na konferencji Shinja gadał to się nie zdziwię, jak w USA ktoś mu już na lotnisku w mordę da 😀

  2. „Po raz pierwszy będę walczyć w klatce ale oglądam dużo walk w klatkach i moja wiedza o tym jest duża w porównaniu do innych Japońskich fighterów.”

    Dużo DVD się naoglądał znaczy się? Świetnie to rokuje.

  3. Yeeeeey! Nareszcie mamy zaszczyt zobaczyć gołe nogi Aokiego! Yeeeeeey!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.