Wywodzący się z Singapuru klub Evolve MMA zapowiedział rekrutację zawodników do drużyny swoich zawodowych fighterów. Próby dla osób, które zostaną zakwalifikowane rozpoczną się w listopadzie, a zgłaszać się mogą do nich zawodnicy z całego świata.

Zawodnicy, którzy ostatecznie zostaną wybrani i dołączą do klubu będą mogli liczyć na roczną pensję w wysokości 48 tysięcy dolarów oraz bezpłatne zakwaterowanie, treningi i wsparcie w rozwoju kariery.

Evolve chce w ten sposób pozyskać 20 nowych zawodników.

Główny trener klubu Eduardo Pamplona, zapowiadając rekrutację powiedział:

Liczę na to, że w listopadzie zobaczymy u nas prawdziwe talenty. Evolve ma pod swoimi skrzydłami największą liczbę mistrzów, ale nadal poszukujemy nowych zawodników do naszego zespołu.

Wśród zawodników związanych z klubem można zobaczyć takie nazwiska jak: Rafael dos Anjos, Angela Lee, Shinya Aoki, Garry Tonon i Giorgio Petrosyan.

18 KOMENTARZE

 1. Zawodnicy na etacie. 😛 Dory wpis do CV. CIekawe jak się cały projekt rozwinie i czy będą sukcesy.

 2. Tak średnio, powiedziałbym.

  Nie zmienia to faktu, że mało znanym (lokalnie) zawodnikom, ciężko uzbierać tego typu kasę za nawet 4 walki w sezonie łącznie z wypłatami od sponsorów.  A gdzie hajs na życie, suple, trenerów, itd…(wszyscy wiemy)

  Moim zdaniem ciekawy ruch i bardzo dobry hajs na start. Czekam na efekty.

 3. Nie zmienia to faktu, że mało znanym (lokalnie) zawodnikom, ciężko uzbierać tego typu kasę za nawet 4 walki w sezonie łącznie z wypłatami od sponsorów.  A gdzie hajs na życie, suple, trenerów, itd…(wszyscy wiemy)

  Moim zdaniem ciekawy ruch i bardzo dobry hajs na start. Czekam na efekty.

  Nie o kase mi chodziło a o mistrzów

 4. Evolve ma pod swoimi skrzydłami największą liczbę mistrzów,

  Wśród zawodników związanych z klubem można zobaczyć takie nazwiska jak: Rafael dos Anjos, Angela Lee, Shinya Aoki, Garry Tonon i Giorgio Petrosyan.

  @husarz

 5. Podali gdzie wysłać CV?

  w razie czego zgodzę się na pół etatu. Mogę pracować zdalnie, z domu na przykład

 6. Moze to początek jakiegoś trendu, zazwyczaj to ktoś płaci klubowi nie na odwrót, a jakby taka akcja wypalila i robili by takie cos regularnie co jakis czas? Inne kluby wezmą za wzór , młodzi dostaną szanse i wysyp nowych talentów gwarantowany

 7. ok wszystko ładnie ale gdzie jest haczyk? ile % chcą za walkę?

  100 zapewne + dyspozycyjność, czyli walka co miesiąc żeby łapać doświadczenie.

 8. 100 zapewne + dyspozycyjność, czyli walka co miesiąc żeby łapać doświadczenie.

  mi chodzi na dalszym etapie. jak wykluje się z tego jakiś Woodley czy dc to co wtedy?Pamiętam pamiętam że w podobnym programie był hendricks i cały czas mu z 50 % zabierali a to już nie małe $$ były jak miał pas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.