Wywodzący się z Singapuru klub Evolve MMA zapowiedział rekrutację zawodników do drużyny swoich zawodowych fighterów. Próby dla osób, które zostaną zakwalifikowane rozpoczną się w listopadzie, a zgłaszać się mogą do nich zawodnicy z całego świata.

Zawodnicy, którzy ostatecznie zostaną wybrani i dołączą do klubu będą mogli liczyć na roczną pensję w wysokości 48 tysięcy dolarów oraz bezpłatne zakwaterowanie, treningi i wsparcie w rozwoju kariery.

Evolve chce w ten sposób pozyskać 20 nowych zawodników.

Główny trener klubu Eduardo Pamplona, zapowiadając rekrutację powiedział:

Liczę na to, że w listopadzie zobaczymy u nas prawdziwe talenty. Evolve ma pod swoimi skrzydłami największą liczbę mistrzów, ale nadal poszukujemy nowych zawodników do naszego zespołu.

Wśród zawodników związanych z klubem można zobaczyć takie nazwiska jak: Rafael dos Anjos, Angela Lee, Shinya Aoki, Garry Tonon i Giorgio Petrosyan.

1 KOMENTARZ

  1. Moze to początek jakiegoś trendu, zazwyczaj to ktoś płaci klubowi nie na odwrót, a jakby taka akcja wypalila i robili by takie cos regularnie co jakis czas? Inne kluby wezmą za wzór , młodzi dostaną szanse i wysyp nowych talentów gwarantowany

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.