Satoshi Ishii po wizycie w Las Vegas gdzie na zaproszenie Dany White oglądał galę UFC 92 oraz wziął udział w paru firmowych spotkaniach postanowił dolać jeszcze trochę oliwy do ognia i pojawił się na gali Sengoku w koszulce UFC. Jeśli potwierdzą się plotki o tym że Ishii w ten sposób tylko podbija swoją cenę dla DREAM/Sengoku to muszę powiedzieć że robi to bardzo skutecznie. Jego obecność na gali na pewno została zauważona przez rodzimy biznes MMA.

9 KOMENTARZE

  1. mam nadzieje że szybko zobaczę go na jakieś gali mma i dostanie ciężki oklep bo prynży się chłopaczyna ciężko, za ciężko jak na bilans 0-0 w mma.

  2. Ishii może i wie co robi – skoro ma dostać to przynajmniej za solidne pieniądze hehe
    ma swój czas.

  3. czy on trenuje w xtreme couture czy to był tylko taki jednorazowy trening?

  4. To ostentacyjne obnoszenie się w ciuchach UFC na każdym kroku NA PEWNO jest tylko śrubowaniem ceny i tańczeniem po nosie oraz chwytaniem gotówki z kieszeni japońskich promocji. Nawet ja bym się tak z tym nie obnosił, gdybym dostał kontrakt w UFC (co, nota bene, nigdy nie nastąpi :D)

  5. @tsatsiki

    White zaproponował Ishiemu miesiąc treningów w XC z którego Ishi zapewne skorzysta. Po tym czasie Randy Couture ma „ocenić” jego skillsy i przedstawić Danie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.