sebastian przybysz

Sebastian Przybysz poznał już przeciwnika i datę kolejnej walki. Były mistrz KSW zapowiada, że fani zobaczą jego nową, ulepszoną wersję.

Sebastian Przybysz zapowiedział po przegranej z Jakubem Wikłaczem, że w kolejnej walce fani zobaczą go w znacznie lepszej wersji niż na gali XTB KSW 77. Teraz były mistrz poinformował fanów, że zna już termin kolejnej walki i rywala.

Niedługo zobaczycie mnie w akcji. Ciężko pracowałem ostatnie miesiące, by pokazać Wam siebie w lepszej wersji. Jaram się!

Podczas gali XTB KSW 77, która odbyła się 17 grudnia w Gliwicach, Sebastian Przybysz stanął do obrony pasa mistrzowskiego przeciwko Jakubowi Wikłaczowi. Starcie rozegrało się na przestrzeni 25 minut, a jego zwycięzcą został Jakub Wikłacz, który tym samym zasiadł na tronie wagi koguciej w KSW.

Sebastian Przybysz, były już mistrz wagi koguciej, pozostawał niepokonany od roku 2019. W przedostatnim boju stanął do drugiej obrony tytułu i w pięknym stylu poddał Werllesona Martinsa. Sebastian zdobył pas na gali KSW 59. Pokonał wówczas w efektownym pojedynku Antuna Račicia i odebrał mu tytuł. Walka z Jakubem Wikłaczem na gali XTB KSW 77 była trzecim starciem Sebastiana z tym zawodnikiem. W pierwszym starciu Wikłacz pokonał Przybysza na punkty, a w drugim boju Sebastian wygrał z Jakubem przez nokaut.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

m
miszaa

ONE FC
Heavyweight

2,598 komentarzy 5,238 polubień

Tez czekam, ciekawe jak bedzie walczył, po tej przegranej z Wikłaczem

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,143 komentarzy 13,142 polubień

Bardzo dobrze, daje dobre walki i jest na tę kategorię naprawdę dobry.

Odpowiedz polub