Sebastian Przybysz jest przekonany, że da dobrą walkę na gali KSW 82 i zapowiada, że kibice w klatce zobaczą nową wersję popularnego „Sebicia”.

Podczas gali KSW 82 do okrągłej klatki powróci Sebastian Przybysz, były mistrz wagi koguciej. Jego rywalem będzie jeden z najbardziej doświadczonych czeskich zawodników MMA, Filip Macek. Po ogłoszeniu tego pojedynku Sebastian Przybysz napisał w mediach społecznościowych:

Wracam!
Widzimy się 13 maja na KSW 82 gdzie skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem Oktagonu Filipem Mackiem. Prawie 50 zawodowych walk na koncie rywala sugeruje, że będzie dobra bitka. Wbijam do klatki z dużym głodem i nową wersją siebie. Jaram się!

Sebastian Przybysz ostatni raz walczył w grudniu 2022 roku. Zmierzył się z Jakubem Wikłaczem, musiał uznać jego wyższość w klatce i tym samym utracił mistrzowski pas. Sebastian Przybysz ma za sobą dziewięć walk stoczonych dla organizacji KSW. Pas mistrzowski zdobył podczas gali KSW 59. Pokonał wówczas w efektownym boju Antuna Račicia i odebrał mu tytuł. Popularny „Sebić” obronił pas dwa raz. Reprezentant Mighty Bulls Gdynia do tej pory zdobył pięć bonusów za najlepsze walki wieczoru, raz został nagrodzony za najlepszy nokaut, a dwa razy za najlepsze poddanie. Dwa razy zdobył też prestiżową statuetką Heraklesa – raz za najlepsze poddanie i raz najlepszą walkę roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Leniwiec
Leniwiec

Legacy FC
Featherweight

1,916 komentarzy 4,117 polubień

Nie spodziewalem sie, ze po utracie pasa dostanie Typa na jego dzien dobry w organizacji, jednak Macek to nie byle kto :penn:

Odpowiedz polub