Sebastian Kotwica (MMA 11-2) rozpoczął 2-miesięczny obóz do swojej kolejnej walki w słynnym klubie Jackson Wink w Stanach Zjednoczonych. Zawodnik poinformował kibiców o wylocie do USA na swoim profilu na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BglxSXfH_oH

https://www.instagram.com/p/Bgo-17nF-NH

Sebastian podkreślił, że następna walka będzie jedną z najważniejszych w jego karierze, a na szali będzie stał pas mistrzowski. O planowanym pojedynku mamy dowiedzieć się w najbliższym czasie.

20 KOMENTARZE

 1. Czyzby pas FEN?:beczka: a tak serio to cieszy mnie w chuj ze Seba tyle inwestuje w siebie i chce się rozwijać! Powodzonka Seba!

 2. Czyzby pas FEN?:beczka: a tak serio to cieszy mnie w chuj ze Seba tyle inwestuje w siebie i chce się rozwijać! Powodzonka Seba!

  Imamov to by byl mocny test

 3. w Ksw jest już reprezentant emerrrrikan top tiiiiiim ! A w R8 będzie Dżżżeksson Łiiiink !:razz:enn:

  (Czytane głosem Kasty:beczka:)

 4. Czy czarna seria Jacksona została już przerwana?

  Tak. Nie pamiętam kto ją przerwał, ale Cerrone chociażby wygrał walkę miesiąc temu.

 5. Z tego co wiem, to FEN nie wchodzi już w grę. Pas innej organizacji.

  Ja z FEN zartowalem. Stawiam na TFL:wink:

 6. Z tego co wiem, to FEN nie wchodzi już w grę. Pas innej organizacji.

  Koike wszystkie kości połamał? 😆

 7. :applause:

  Tak na marginesie, dzisiaj właśnie odbywa się gala TFL, co warto potkreslic z transmisją TV. Dosc łatwo to przeoczyć ograniczając się do MMA Rocks. Smutny Jacek Sarna nie omieszkal tego podkreślić, informując jednocześnie o prawdopodobnym występie Sebastiana na kolejnej gali.

 8. Kotwica raczej dnia nóg na siłowni nie omija.

  Na żywo jest nawet bardziej dojebany, taki zwarty, kanciasty, kwadratowy :awesome:

 9. Tak na marginesie, dzisiaj właśnie odbywa się gala TFL, co warto potkreslic z transmisją TV. Dosc łatwo to przeoczyć ograniczając się do MMA Rocks. Smutny Jacek Sarna nie omieszkal tego podkreślić, informując jednocześnie o prawdopodobnym występie Sebastiana na kolejnej gali.

  Ale to już jest chyba standard. Byłem na czterech albo większej ilości galach TFL, na niektórych byłem jako jedyna osoba z mediów branżowych, ale nigdy nie było to dostrzeżone przez Jacka. Nie muszę pisać kto jest zawsze chwalony za pracę przy gali, nawet jeśli tej osoby na gali nie ma. Mnie osobiście takie zachowanie boli i mimo, że TFL robi naprawdę świetne gale i zawsze stoją na wysokim poziomie sportowym to obok niektórych zachowań nie da się przejść obojętnie.

 10. Ale to już jest chyba standard. Byłem na czterech albo większej ilości galach TFL, na niektórych byłem jako jedyna osoba z mediów branżowych, ale nigdy nie było to dostrzeżone przez Jacka. Nie muszę pisać kto jest zawsze chwalony za pracę przy gali, nawet jeśli tej osoby na gali nie ma. Mnie osobiście takie zachowanie boli i mimo, że TFL robi naprawdę świetne gale i zawsze stoją na wysokim poziomie sportowym to obok niektórych zachowań nie da się przejść obojętnie.

  Jeśli jest tak jak piszesz to rzeczywiscie dziwne podejście. Zwłaszcza atakując tak duży obiekt i mając transmisje live warto zadbać o promocję.

 11. Tak na marginesie, dzisiaj właśnie odbywa się gala TFL, co warto potkreslic z transmisją TV. Dosc łatwo to przeoczyć ograniczając się do MMA Rocks. Smutny Jacek Sarna nie omieszkal tego podkreślić, informując jednocześnie o prawdopodobnym występie Sebastiana na kolejnej gali.

  Na 100% pewny nie jestem, ale była chyba tu nawet rozpiska gali i info, że na Fightbox transmisja.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.