Polsko – Brazylijskie starcie czeka na fanów TFL, podczas jedenastej odsłony gali lubelskiej organizacji. Kraśniczanin Sebastian Kotwica 1 kwietnia w rodzinnym Kraśniku, skrzyżuje rękawice z pochodzącym z Rio De Janeiro, doświadczonym grapplerem Guilherme Cadena Martins.

Dla reprezentanta Ameryki Południowej będzie to trzynasty zawodowy start w formule MMA, natomiast dla Kotwicy jedenasty profesjonalny bój w klatce.

„Zdecydowanie Guilherme, będzie największym wyzwaniem w karierze dla Sebka. Nasz zawodnik nigdy nie walczył z tak dobrym w parterze fighterem. Będzie to dla niego ogromne wyzwanie i sprawdzian. Dla kibiców z Kraśnika i fanów TFL to prawdziwa gratka. Zobaczymy czy silniejsze okażą się zapasy Polaka czy legendarny parter Brazylijczyka. Dla Kotwicy jest to walka o wszystko, walka o marzenia i kolejny krok ku dużej karierze sportowej” – mówi współorganizator TFL, Jacek Sarna.

Wychowanek sekcji zapasów SUPLES Kraśnik, a obecnie przedstawiciel krakowskiej Szkoły Walki Drwala, bardzo poważnie podchodzi do tej walki ale jest pewny swojego zwycięstwa.

„Chcę walczyć z dobrymi wojownikami, wygrywać z nimi i zdobywać doświadczenie. Liczę na wsparcie swoich kibiców i głośny doping w Kraśniku, mieście które otworzyło mi sportową karierę. Kilka osób twierdziło, że po gali FEN nie wystąpię w moim mieście. Oczywiście że będę walczył i to z rywalem najtrudniejszym w mojej karierze. Będę jeszcze mocniej i lepiej przygotowany! Zapraszam wszystkich 1 kwietnia na galę TFL 11 do Kraśnika. Postaram się dać Wam wielkie emocje i nie zawieść” – mówi Kraśniczanin Sebastian Kotwica.

Bilety na gale dostępne w holu CKiP w Kraśniku w godzinach 16:30-19:00 oraz pod numerem 788 384 111. Więcej szczegółów na oficjalnej stroniewww.tflmma.pl

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.