Sebastian Kotwica w rozmowie z MMARocks.pl po zwycięskiej walce na Wieczorze Walk R8, gdzie pokonał Busurmankula Abdibait Uulu przez jednogłośną decyzję.

22 KOMENTARZE

 1. Kirgistańczyk pokonywał kotów z rekordami 1-4, 4-5, 1-2 czy ma na koncie poddanie na wielkiej nadziei irańskiego MMA Rezy Razaviego z rekordem 1-1. Wpadła z nim decyzja. Kotwiczka ma też na koncie decyzję z niezwykle niebezpiecznym Martinsem z Brazylii który pokonywał takich groźnych i wysoko notowanych rywali jak Jorge Luiz z rekordem 4-1. No i jak wierzyć słowom Jóźwiaka, Kotwica ma na koncie niezwykle cenne zwycięstwo nad niezwykle niebezpiecznym Bułgarem Stoyanovem. I to w takim stylu w jakim powinien kończyć swoich rywali, bo przed czasem, w pierwszej rundzie.

  Reasumując, to taki trochę klasyczny Leidecker, nabić rekord na ogórach i wio do UFC. I podobnie jak Bandel zderzy się ze ścianą.

 2. Kirgistańczyk pokonywał kotów z rekordami 1-4, 4-5, 1-2 czy ma na koncie poddanie na wielkiej nadziei irańskiego MMA Rezy Razaviego z rekordem 1-1. Wpadła z nim decyzja. Kotwiczka ma też na koncie decyzję z niezwykle niebezpiecznym Martinsem z Brazylii który pokonywał takich groźnych i wysoko notowanych rywali jak Jorge Luiz z rekordem 4-1. No i jak wierzyć słowom Jóźwiaka, Kotwica ma na koncie niezwykle cenne zwycięstwo nad niezwykle niebezpiecznym Bułgarem Stoyanovem. I to w takim stylu w jakim powinien kończyć swoich rywali, bo przed czasem, w pierwszej rundzie.

  Reasumując, to taki trochę klasyczny Leidecker, nabić rekord na ogórach i wio do UFC. I podobnie jak Bandel zderzy się ze ścianą.

  No i  tam jeszcze trzeba zderzyć się USADą

 3. Kirgistańczyk pokonywał kotów z rekordami 1-4, 4-5, 1-2 czy ma na koncie poddanie na wielkiej nadziei irańskiego MMA Rezy Razaviego z rekordem 1-1. Wpadła z nim decyzja. Kotwiczka ma też na koncie decyzję z niezwykle niebezpiecznym Martinsem z Brazylii który pokonywał takich groźnych i wysoko notowanych rywali jak Jorge Luiz z rekordem 4-1. No i jak wierzyć słowom Jóźwiaka, Kotwica ma na koncie niezwykle cenne zwycięstwo nad niezwykle niebezpiecznym Bułgarem Stoyanovem. I to w takim stylu w jakim powinien kończyć swoich rywali, bo przed czasem, w pierwszej rundzie.

  Reasumując, to taki trochę klasyczny Leidecker, nabić rekord na ogórach i wio do UFC. I podobnie jak Bandel zderzy się ze ścianą.

  W punkt, wczorajsza walka, gdyby nie na gali organizowanej przez SWD to mogla tak naprawde isc w obydwie strony..

 4. Panowie, chłopak ma ambicje na UFC więc trzymajmy kciuki żeby mu się udało, może zły dzień, przetrenowanie ale nie szukajmy dziur w rekordach. Pamiętajmy, że dzisiaj prawie każdego zawodnika w PL limitem jest KSW które ma mistrzów lepszych od tych w UFC. Sebek wyjeżdża do Stanów po to żeby trenować i się rozwijać więc spędzanie czasu w takim miejscu jak kuźnia u Grega w przyszłości zaprocentuje. Może się trafić każdemu słabsza walka.

 5. Kirgistańczyk pokonywał kotów z rekordami 1-4, 4-5, 1-2 czy ma na koncie poddanie na wielkiej nadziei irańskiego MMA Rezy Razaviego z rekordem 1-1. Wpadła z nim decyzja. Kotwiczka ma też na koncie decyzję z niezwykle niebezpiecznym Martinsem z Brazylii który pokonywał takich groźnych i wysoko notowanych rywali jak Jorge Luiz z rekordem 4-1. No i jak wierzyć słowom Jóźwiaka, Kotwica ma na koncie niezwykle cenne zwycięstwo nad niezwykle niebezpiecznym Bułgarem Stoyanovem. I to w takim stylu w jakim powinien kończyć swoich rywali, bo przed czasem, w pierwszej rundzie.

  Reasumując, to taki trochę klasyczny Leidecker, nabić rekord na ogórach i wio do UFC. I podobnie jak Bandel zderzy się ze ścianą.

  Oglądałeś walkę ? Rekordy nie walczą .

 6. Oglądałeś walkę ? Rekordy nie walczą .

  gdyby nie na gali organizowanej przez SWD to mogla tak naprawde isc w obydwie strony..

  Na pewno Kotwica zrobił to co powinien robić z takimi wynalazkami z jakichś mniejszych azjatyckich krajów – zdominował 10-8 :beer:

  Panowie, chłopak ma ambicje na UFC więc trzymajmy kciuki żeby mu się udało, może zły dzień, przetrenowanie ale nie szukajmy dziur w rekordach. Pamiętajmy, że dzisiaj prawie każdego zawodnika w PL limitem jest KSW które ma mistrzów lepszych od tych w UFC. Sebek wyjeżdża do Stanów po to żeby trenować i się rozwijać więc spędzanie czasu w takim miejscu jak kuźnia u Grega w przyszłości zaprocentuje. Może się trafić każdemu słabsza walka.

  Jeśli mówimy o UFC to albo walczmy z dobrymi rywalami, albo rozpierdalajmy takich ogórków. O złym dniu moglibyśmy powiedzieć gdyby to była pierwsza decyzja z ogórkiem. A wyjazdy do Grega? Waluś też trenował z Jonesem.

  Kibicuje, ale nie popieram takiej polityki Sebastiana. W ogóle mnie nie zdziwi jak szybko znajdzie się w UFC i tak samo szybko z niego wyleci.

 7. Muszę wrócić z Masu na sobotnie treningi do SWD, bo Kotwica podpatrywał myczki na tarczach i potem lepiej mu szło w walkach :goldi:

 8. Muszę wrócić z Masu na sobotnie treningi do SWD, bo Kotwica podpatrywał myczki na tarczach i potem lepiej mu szło w walkach :goldi:

  Ej a co tam u @Masu ? miał walczyć amatorsko na jakieś lokalnej gali ? Jego TT martwy od lutego. Ogólnie wszędzie znikł

 9. Nic nie zaszkodzi spróbować. To dobrze, że jego ambicje mierzą wysoko. Jotko, Stasiak, czy Fabiński też byli skazywani na pożarcie, a wstydu nie przynieśli, wręcz przeciwnie. Chłopak się nie boi, jeździ trenować za ocean, łapie nowy język i parterowe myczki, wielu by tak chciało, ale pożera ich strach na samą myśl wyjazdu. Trzymam za niego kciuki.

 10. W punkt, wczorajsza walka, gdyby nie na gali organizowanej przez SWD to mogla tak naprawde isc w obydwie strony..

  Jak punktowałeś rundy w takim razie?

 11. Ej a co tam u @Masu ? miał walczyć amatorsko na jakieś lokalnej gali ? Jego TT martwy od lutego. Ogólnie wszędzie znikł

  Walka podobno odwołana, bo nie można z partyzanta walić.

 12. Nic nie zaszkodzi spróbować. To dobrze, że jego ambicje mierzą wysoko. Jotko, Stasiak, czy Fabiński też byli skazywani na pożarcie, a wstydu nie przynieśli, wręcz przeciwnie. Chłopak się nie boi, jeździ trenować za ocean, łapie nowy język i parterowe myczki, wielu by tak chciało, ale pożera ich strach na samą myśl wyjazdu. Trzymam za niego kciuki.

   

  Lepiej nie można było tego wytłumaczyć. Też mocno trzymam kciuki.

 13. Ej a co tam u @Masu ? miał walczyć amatorsko na jakieś lokalnej gali ? Jego TT martwy od lutego. Ogólnie wszędzie znikł

  Może Zabor i zombie go dopadli.

 14. Walka podobno odwołana, bo nie można z partyzanta walić.

  A teksty o partyzancie rzucasz, bo rozumiem, że byłeś na miejscu i widziałeś na własne oczy?

 15. Ej a co tam u @Masu ? miał walczyć amatorsko na jakieś lokalnej gali ? Jego TT martwy od lutego. Ogólnie wszędzie znikł

  Zniknął z świata publicznego, bo trenuje w Tajlandii do walki z Zaborem :goldi:

 16. Zniknął z świata publicznego, bo trenuje w Tajlandii do walki z Zaborem :goldi:

  Liczyłem na bardziej poważną odpowiedź , ale ok niech tak będzie

 17. A teksty o partyzancie rzucasz, bo rozumiem, że byłeś na miejscu i widziałeś na własne oczy?

  Nieeee,  cisne szyderę, jak to na cohones bywa 😀

 18. Liczyłem na bardziej poważną odpowiedź , ale ok niech tak będzie

  No tak na poważnie to żyje, ma się raczej dobrze, trenuje i walczy dzielnie z kontuzjami :beer:

 19. No tak na poważnie to żyje, ma się raczej dobrze, trenuje i walczy dzielnie z kontuzjami :beer:

  Dlaczego porzucił hejt ? Domyślam się chyba nie chciał iść w stronę twórczości CB

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.