Sebastian Kotwica (11-2) po jedenastym zwycięstwie w karierze opowiada o pojedynku oraz o przyszłości, w której chciałby stoczyć walkę o pas europejskiej organizacji.

8 KOMENTARZE

  1. Bamma albo cw, no bo co innego. ACB raczej odpada. .  Podoba mi się jak zawodnik ma w ten sposób poukładane w głowie. Będziemy się jeszcze cieszyć walkami Sebastiana, o najwyższe laury, wierzę w to 🙂

  2. Byl Bandel, Pawlak czy Badurek w UFC to dlaczego Kotwica nie moze sie tam dostac… A co bedzie sie dzialo to juz inna sprawa.

  3. Byl Bandel, Pawlak czy Badurek w UFC to dlaczego Kotwica nie moze sie tam dostac… A co bedzie sie dzialo to juz inna sprawa.

    To prawda, ale jednak ich doswiadczenia powinny byc pewnego rodzaju przestroga. Sebastianowi potrzebny jest jakis solidny test, ten brazylijczyk na pewno nim nie byl.

  4. To prawda, ale jednak ich doswiadczenia powinny byc pewnego rodzaju przestroga. Sebastianowi potrzebny jest jakis solidny test, ten brazylijczyk na pewno nim nie byl.

    Dokladnie wlasnie do tego pilem… Oni bez zadnego testu tam trafili to teoretycznie Kotwica tez moze… Nie licze na jakis solidny sprawdzian choc taki FEN i ich piorkowa bylaby idealna na moje…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.