(fot. Scott Petersen / MMAWeekly.com)

Brad Tavares (MMA 7-1, UFC 2-1) nie wystąpi na przyszłotygodniowej gali UFC 137 z powodu kontuzji. Zamiast Hawajczyka w klatce stanie debuitant Clifford Starks (MMA 7-0), który zmierzy się z również debiutującym Dustinem Jacoby’m (MMA 6-0).

Pochodzący z Arizony Starks walczy zawodowo od grudnia 2009 i walka w UFC będzie dla niego drugą w przeciągu dwóch tygodni po tym jak 15 października pokonał w Nevadzie podopiecznego Grega Jacksona Artenasa Younga. 23-letni Jacoby walczy 11 miesięcy krócej i trenuje pod okiem Jesse’go Finney’a w St. Louis. Z jego dotychczasowych rywali tylko jeden dotrwał do drugiej rundy.

Walka Tavaresa z Jacobym była anonsowana na pay-per-view ale wobec kontuzji tego pierwszego jej miejsce na eksponowanej części gali zajmie starcie Scotta Jorgensena (MMA 12-4, WEC/UFC 8-3, #6 w rankingu MMARocks) z Jeffem Curranem (MMA 33-13-1, WEC 2-4).

Poprzedni artykułProFC: Bitwa na Kaukazie – ważenie
Następny artykułBellator 55 – ważenie
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.