Scott Coker krótko i konkretnie skomentował nowy design pasa mistrzowskiego UFC. Aktualny prezydent Bellator MMA dał znać co myśli o wprowadzonych przez konkurentów zmianach na swoim profilu na Twitterze.

NOWY PAS MISTRZOWSKI UFC

Niektórych rzecz nie warto zmieniać.

Coker w przeszłości prowadził m.in. organizację Strikeforce, kiedy to współpracował z UFC. Od kilku lat prowadzi on Bellator MMA. Od tamtego czasu dokonał on m.in. takich angażów jak Fedor Emelianenko, Ryan Bader, Rory MacDonald czy Gegard Mousasi.

9 KOMENTARZE

  1. W sumie racja, to rzecz gustu. Ja bym połączył oba pasy w jeden, z jakimiś tam zmianami, coby wyglądał. To by dopiero było… A tak to nie ma, jest zwykły, którego się wszyscy możemy wspólnie poczepiać. Tak przy okazji, to w sumie skoro szef Bellatora oficjalnie hejtuje, to czy my też już oficjalnie możemy hejtowac? Takie wspólne plucie jadem jest całkiem spoko, jeśli szef Bellatora jest po naszej stronie. A właśnie – co na to Kawul, miłościwie panujący?

  2. Tak przy okazji, to w sumie skoro szef Bellatora oficjalnie hejtuje, to czy my też już oficjalnie możemy hejtowac? Takie wspólne plucie jadem jest całkiem spoko, jeśli szef Bellatora jest po naszej stronie. A właśnie – co na to Kawul, miłościwie panujący?

    Tak już można

  3. Widomo o gustach sie nie dyskutuje ale jak dla mnie ten nowy pasek ufc jest lipa jesli chodzi o designe, taki biedny,minimalistyczny niby nowoczesny. Mistrz powinien się wozić w złocie Azteków,pasie wykutym przez Hefajstosa dla bogów Olimpu a nie plastiku dla PowerRangers.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.