Scott Askham doznał dość poważnego urazu podczas drugiej walki z Michałem Materlą. Anglik na swoim profilu na Twitterze dał znać fanom, iż złamał rękę walcząc z Polakiem na KSW 49. Przypomnijmy – Askham stał się nowym mistrzem kategorii średniej, kiedy to znokautował Materlę w trzeciej rundzie pojedynku po brutalnym latającym kolanie i serii ciosów.

Askham (18-4 MMA) wygrał wszystkie swoje trzy walki w KSW. Zawodnik to weteran organizacji UFC, gdzie jego bilans wynosi 2-4. Co ciekawe, jeden z pojedynków przegrał on z Krzysztofem Jotko przez niejednogłośną decyzję sędziowską. Anglik aż 14 z 18 zwycięstw w karierze zdobywał przed czasem.

11 KOMENTARZE

  1. Scott złamał i dał znać, Karol złamał i też dał znać, bez względu na różne rozstrzygnięcia walk. Mówiłem Wam przecież, że Mistrz nie szukał wymówek po porażce, a jedyna przyczyna porażki też jest już Wam znana.

    #tylkokarol

  2. Phi, wielkie mi rzeczy, Bedorf też złamał w walce z Grabowiczem, a wszyscy wiemy jaki był rezultat. Askham niepotrzebnie się tłumaczy.

    :beczka:

  3. Jak to?  Z połamana ręką pobił . mocno, naszego mistrza, który z szacunku do polskiego fana nie poszedł do UFC ?

  4. Specjalnie złamał te rękę żeby Materla dał mu fory,wykorzystał słynną polską gościnność jebaniec.Gdyby nie to złamanie to Michał"Magic Cipao"Materla wygrał by to na luzie.Włodarze potwierdzą.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.