W finale turnieju kategorii średniej KSW ponownie zmierzą się ze sobą Scott Askham z Michałem Materlą. Jak wiemy, Polak przegrał pierwszą walkę przez brutalne KO po uderzeniach na wątrobę. W wywiadzie dla MMAFighting.com Anglik wypowiedział się na temat rewanżu z byłym mistrzem KSW.

Czuję, że mam psychologiczną przewagę przed tą walką. Materla to doświadczony zawodnik. Ma za sobą wiele walk dlatego będzie pewny siebie. Będzie chciał zneutralizować moje mocne strony. Czuję, że będzie nurkował w moje nogi żeby mnie obalać. Przygotuję się na to. Będę gotowy na 5 rund. To pierwsza taka walka dla mnie.

Pojedynek z Materlą będzie pierwszym starciem wieczoru, którego będę uczestnikiem dlatego zrobię wszystko żeby się tym cieszyć. Jestem w dobrym momencie mojej kariery co pokazuje występami. Zrobię to co robię zawsze. Będzie trochę więcej biegania, bo to walka na dystansie 5 rund.

Jestem w pełni skupiony na tym pojedynku. Przejadę się po nim i zabiorę pas mistrzowski do domu.

Jeszcze nie wiadomo kiedy odbędzie się drugie starcie zawodników.

1 KOMENTARZ

  1. Dobrze prawi. Jak już wygra ten turniej, to fajnie jakby zawalczył z Mamedem. Jak wyczyści kategorię 84 w KRS1 to będzie w sumie beka, bo gość na skalę światową jest przeciętniakiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.