Gala ACB 54 jest jedną z lepszych rozpisek europejskich wydarzeń MMA.

Dzisiaj organizacja ogłosiła, iż na karcie walk znajdzie się jeszcze pojedynek Saula Rogersa z weteranem UFC oraz Strikeforce, Patem Healym.

Rogers (12-1 MMA) na gali ACB 47 łatwo uporał się z Michellem Adeliną. Anglik nie przegrał od 6 walk – pokonywał w tym takich rywali jak Andre Winner czy John Maguire. Warto także wspomnieć, iż podczas TUF 22 wygrał on z Marcinem Wrzoskiem oraz Ryanem Hallem.

Healy (33-23, 1 NC MMA) ma zdecydowanie więcej walk na sowim koncie niż jego rywal, jednakże nie ma on ostatnio najlepszej formy. Z 4 ostatnich pojedynków udało mu się wygrać tylko 1.

Przypomnijmy, że na gali wystąpią tacy zawodnicy jak Mamed Khalidov, Luke Barnatt, Aslambek Saidov, Przemysław Mysiała czy Brett Cooper.

7 KOMENTARZE

  1. Ależ to jest rozpiska. ❓

    Zupełnie nie gorsza pod względem odbywającego się tydzień później UFC w Londynie. Dwie bardzo ciekaw gale w UK niemal pod rząd. W dodatku jeszcze tydzień wcześniej CW 81.  Grubo.

  2. ACB idzie na pełnej kurwie! Ah, jak to mało potrzeba, by stworzyć liczącą się organizację MMA…w sumie tylko dobre chęci…no i wsparcie lokalnego dyktatora

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.