Jake Paul, jedna z największych obecnie gwiazd boksu, wierzy, że w przyszłości zmierzy się z Saulem Canelo Alvarezem. YouTuber marzy o walce z legendarnym bokserem, który w przeszłości wspominał, że będzie gotowy na takie pojedynku, ale po zakończeniu zawodowej kariery.

Paul to YouTuber, który w styczniu 2020 roku zadebiutował w ringu bokserskim. Od tamtej pory bił się 8 razy, a jego bilans to 7-1. Jedyną przegraną w karierze zadał mu Tommy Fury,. W przeszłości, Paul wygrywał z m.in. Nate’em Diazem, Andersonem Silvą czy Benem Askrenem. 26-latek wierzy, że w przyszłości doprowadzi do swojego pojedynku z niekwestionowaną legendą ringu, jednym z najlepszych bokserów w historii, Saulem Canelo Alvarezem, o czym dał znać w swoich mediach społecznościowych.

Logan [Paul] bił się z Floydem i kiedyś, ja zawalczę z Canelo i pokażę wszystkim, czemu jestem częścią największej historii w sporcie. Do zobaczenia niedługo, Saul. Manifestowanie jest prawdziwe.

26-letni Paul (7-1 BOKS) w przeszłości wspominał także o potencjalnym pojedynku z Conorem McGregorem. W ostatniej walce pokonał przez decyzję sędziowską byłego rywala Irlandczyka, Nate’a Diaza. Nie wiadomo z kim w następnej walce zmierzy się YouTuber. 4 z 7 wygranych w karierze bokserskiej zdobywał przez KO/TKO. Jego brat, Logan Paul, w następnym pojedynku zmierzy się z Dillonem Danisem, 14 października w Manchesterze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,865 komentarzy 2,857 polubień

Jake Paul, jedna z największych obecnie gwiazd boksu, wierzy, że w przyszłości zmierzy się z Saulem Canelo Alvarezem. YouTuber marzy o walce z legendarnym bokserem, który w przeszłości wspominał, że będzie gotowy na takie pojedynku, ale po zakończeniu zawodowej kariery. Paul to YouTuber, który w styczniu 2020 roku zadebiutował w ringu bokserskim. Od tamtej pory bił się […]

Odpowiedz polub

click to expand...