Satoshi Ishii poinformował w swoich mediach społecznościowych o podpisaniu kontraktu z KSW. Japończyk jest mistrzem olimpijskim w judo z 2008 roku w kategorii powyżej 100 kilogramów. W MMA występuje od 2009 roku, a jego zawodowy bilans wynosi 18-8-1.

32-letni Ishii w przeszłości występował w takich organizacjach jak Dream, Rizin, czy Bellator. Satoshi w trakcie swojej kariery mierzył się z prawdziwymi legendami MMA, m.in. Fedorem Emelianenko, Quintonem Jacksonem i dwukrotnie z Mirko Cro Copem. Do swoich osiągnięć może zaliczyć zwycięstwa nad Timem Sylvią, Kazuyukim Fujitą, Jeromem Le Bannerem, Pedro Rizzo i Heathem Herringiem. W 2014 roku udało mu się pokonać przez jednogłośną decyzję aktualnego mistrza KSW w wadze ciężkiej, Phila De Friesa. Japończyk posiada serię 3 wygranych pojedynków z rzędu. W 2018 roku wygrywał dwukrotnie przez poddanie leg scissor choke na galach europejskich organizacji.

1 KOMENTARZ

  1. Różal mówił ostatnio że Ishi był przymierzany teraz do walki z nim lol KRS1 szczwane liski ubiegli innych w kolejce do tego placka. Ishi dostawał ostatnio od każdego, obecną serię wyrobił na ogórach i 45 letnim Kryptonite (który jest rozbity jak sam skur). Jak na moje, kasa w błoto.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.