UFC zorganizuje wydarzenie w Buenos Aires w listopadzie tego roku. Jak podaje MMAFighting.com, gala odbędzie się w Argentynie 17 listopada w 9-tysięcznej arenie Luna Park. W tym momencie jest to druga karta, która będzie miała miejsce w Ameryce Południowej w tym roku. 22 września UFC odbędzie się w Sao Paulo w Brazylii.

Najbardziej popularnym zawodnikiem pochodzącym z Argentyny jest Santiago Ponzinibbio, który urodził się właśnie w Buenos Aires. Miał on także wystąpić na gali w Chile w pojedynku z Kamaru Usmanem, lecz z powodu kontuzji zawodnik zmuszony był wycofać się z pojedynku. Na ten moment nie ogłoszono tego oficjalnie, lecz to prawdopodobnie Ponzi będzie największą gwiazdą tego wydarzenia.

9 KOMENTARZE

  1. Ktoś z Cohonesowiczów się wybiera do Argentyny?

    Ja niestety nie, bo mnie nie stać. Ale tak żartowałem już do kumpli, że jeszcze trochę kierwa… I jak UFC będzie sobie robilo galę np. w Hong Kongu to sobie polecę, bo będzie mnie stać. Taką mam przynajmniej nadzieję. :crazy:

  2. Ktoś z Cohonesowiczów się wybiera do Argentyny?

    Bardzo drogi wyjazd, przeloty zdecydowanie drożej wychodzą niż do USA. Chiny 24.11 kuszą ale wiem, że nic z tego nie będzie. Za to Moskwa wjeżdża i co za tym idzie kolejna gala na koncie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.