Jak donosi portal OrlandoSentinel.com, Marcin Prachnio ma już nowego rywala na swój debiut w największej organizacji MMA na świecie. Na gali UFC on FOX 28 Polak zmierzy się z Samem Alvey’em. 

Alvey (MMA 31-10) swoją ostatnią walkę stoczył na gali w Gdańsku, gdzie najpierw nie wypełnił określonego limitu wagowego, a następnie przegrał z Ramazanem Emeevem. W ubiegłym roku stoczył aż cztery walki, z których wyniósł 2 zwycięstwa i 2 porażki. W UFC jest od 2014 roku.

Prachnio (MMA 13-2) miał się na tej gali zmierzyć z Jake’em Collierem. Dla Polaka będzie to długo wyczekiwany debiut w UFC. Wcześniej był zawodnikiem organizacji ONE, dla której stoczył 4 walki i każdą wygrał. W zawodowym MMA debiutował w 2013 roku.

Gala UFC on FOX 28 odbędzie się 24 lutego w Orlando.

4 KOMENTARZE

  1. Marcin! Wybij mu zęby!! . Chyba chcą zweryfikować umiejętności stojkowe, dlatego dali twardego Sama, który też bije się w stójce. . Są szanse na bonus! O wynik RACZEJ jestem spokojny 🙂

  2. Już widzę staredown oczami wyobraźni. Uśmiechnięty od ucha do ucha Sam i Marcin z miną Sylwestra Stallone

  3. Łatwa walka… ziomek w ostatniej walce miał podwójna szczękę (21 wiek)  i bardziej skupiał się na jej łapaniu niż na walce;)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.