Jakiś czas temu doszły do nas plotki, które głosiły, iż w klatce ACB na gali, która odbędzie się 1 lipca w Ergo Arenie spotkać  miało się dwóch perspektywicznych zawodników – Salim Touahri oraz Albert Odzimkowski. Informacja nie została jednak potwierdzona do tej pory ani przez sztaby zawodników, ani przez organizację.

Plotka była dość szokująca biorąc pod uwagę, że „Złoty” zrezygnował z występu na Wieczorze Walk R8, która odbyła się w ubiegły weekend, gdyż nabawił się kontuzji. Teraz na doniesienia odpowiada manager Alberta Odzimkowskiego – Artur Ostaszewski w rozmowie z naszym portalem.

Jednoznacznie zaprzeczam jakoby Albert Odzimkowski miał zawalczyć na lipcowej gali ACB w Polsce. Albert jest kontuzjowany i jest to poważna kontuzja. Nie ma szans na jego występy gdziekolwiek w najbliższych miesiącach. Wiem też, że są osoby rozsiewające nieprawdziwe informacje o udawaniu kontuzji przez Alberta. Odpowiem tak: Współpracujemy z najlepszymi fachowcami w kraju z Centrum Medycznego MML, więc jeśli są osoby podważające kompetencje takich specjalistów, czy uważające, że taka renomowana klinika jest uwikłana w spisek udawanej kontuzji, to kłaniam się nisko i pozdrawiam. Muszę również podkreślić, że w działalności Shocker MMA Solutions kierujemy się zasadami moralnymi, które nigdy nie pozwolą nam na nieuczciwe traktowanie naszych kontrahentów.

Odzimkowski (MMA 10-3) ma obecnie passę dwóch zwycięstw z rzędu. Od 2015 roku jest zawodnikiem organizacji FEN.

Touahri (MMA 10-1) ostatni raz zawalczył w październiku ubiegłego roku, na gali Tech-Krep. Już w pierwszej rudzie znokautował on wtedy Bayzeta Khatkhokhu. Jest niepokonany od pięciu walk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.