mickeygall

Mimo młodego wieku, Mickey Gall potrafi promować swoje walki lepiej, niż większość zawodników z doświadczeniem w największej organizacji na świecie. Pogromca CM Punka nie zamierza odpuścić przeciwnikowi, którego wyzwał na pojedynek po gali UFC 203, Sage’owi Northcuttowi.

Amerykanin tym razem na swoim Twitterze dał mu ciekawą propozycję. Gall, który cały czas wyśmiewa swojego potencjalnego przeciwnika, nazywając go wieśniakiem, zaproponował, iż przegrany z tego pojedynku ścina włosy. Oczywiście jest to kolejny przytyk w stronę Sage’a – Mickey od jakiegoś czasu komentował fryzurę „Super” Northcutta.

Taki pojedynek ma sens zarówno z marketingowego, jak i sportowego punktu widzenia. Jak myślicie – kto zwyciężyłby w oktagonie?

21 KOMENTARZE

 1. Mimo młodego wieku, Mickey Gall potrafi promować swoje walki lepiej, niż większość zawodników z doświadczeniem w największej organizacji na świecie. Pogromca CM Punka nie zamierza odpuścić przeciwnikowi, którego wyzwał na pojedynek po gali UFC 203, Sage'owi Northcuttowi.

  Amerykanin tym razem na swoim Twitterze dał mu ciekawą propozycję. Gall, który cały czas wyśmiewa swojego potencjalnego przeciwnika, nazywając go wieśniakiem, zaproponował, iż przegrany z tego pojedynku ścina włosy. Oczywiście jest to kolejny przytyk w stronę Sage'a – Mickey od jakiegoś czasu komentował fryzurę "Super" Northcutta.

  Taki pojedynek ma sens zarówno z marketingowego, jak i sportowego punktu widzenia. Jak myślicie – kto zwyciężyłby w oktagonie?

 2. piękny pocisk!

  w którym miejscu ? Piękny pocisk to będzie jak przyjdzie mu zgolić łepetynę 😀 Piękne pociski to miał król Sonnen.

  to jest piękny pocisk:

  [spoiler]

  :mamed:

 3. w którym miejscu ? Piękny pocisk to będzie jak przyjdzie mu zgolić łepetynę 😀 Piękne pociski to miał król Sonnen.

  to jest piękny pocisk:

  [spoiler]

  :mamed:

  Ładny pocisk. Jaki kaliber?

 4. Jaki kaliber?

  To akurat jakieś randomowe zdjęcie z netu, w dodatku zapalniczki wyglądającej jak pocisk (wciąż lepszy pocisk niż "pocisk" Galla) ale wygląda jak pocisk półpłaszczowy kal.30

 5. wciąż lepszy pocisk niż "pocisk" Galla

  Dobrało się dwóch złotoustych z kreskówek: Goku i Mickey

  Ich trashtalk jest jak ich buzieSPOILER
  na poziomie przedszkola :mamed:

 6. przegrany przez miesiąc ma szlaban na internety.  brak możliwości wrzucania swoich fotek do sieci wykończyłoby psychicznie Northcutta. płakałby jak nastolatka;-)

 7. przegrany przez miesiąc ma szlaban na internety.  brak możliwości wrzucania swoich fotek do sieci wykończyłoby psychicznie Northcutta. płakałby jak nastolatka;-)

  I tak ojciec robi Sejdżowi szlaban w wychodzenie z domu …

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.