sage-northcutt-esther-lin

Sage Northcutt, po dość niespodziewanej (w oczach wielu) przegranej z Mickey Gallem na UFC on Fox 22 w Sacramento, która odbyła się w ubiegłą sobotę postanowił wrócić do dywizji lekkiej największej organizacji MMA na świecie. Wiadomość o tym wraz z oficjalnymi przeprosinami Northcutt opublikował na Twitterze.

Walka Sage’a z Gallem była zwieńczeniem ich medialnych przepychanek, których prowokatorem był starszy z zawodników po swoim zwycięstwie w debiucie dla UFC nad CM Punkiem. Gallowi udało się poddać „Super Sage’a” duszeniem zza pleców w drugiej rundzie ich starcia.  Walka odbyła się w limicie wagowym do 170 funtów.

21 KOMENTARZE

 1. W  tej walce zrobił z siebie błazna tymy zaczepkami słownymi. Może i coś tam mieli do siebie ale niech przede wszystkim przemawiają umiejętności w walce i na tym niech się skupi. Nie dość, że ma jechane od lalusia, to po takim zachowaniu będzie miał jescze gorzej.

  @duuberowa zmieniłaś zdanie odosnie Bonusa bgc?

 2. Pomyśleć co mogło by dziś być jakby tatuś nie zarządził odejście od Zahabiego, sparingi z GSP cz Rorym. A tak teraz okazuje się że zmarnowało się talent.

 3. Po jego ostatnich walkach przypominają mi się tylko słowa jego sparingpartnerów, którzy radzili mu przejść do porządnego klubu MMA. Wydaje mi się że to mógłby być dobry krok, bo co jak co, ale liczyłem na niego i lubię chłopaka 😉

 4. Osobiście uważam że dzieciak ma mega potencjał ale jest przytłoczony postacią ojca. Mozna to zobaczyć nawet w narożniku miedzy rundami, trenerzy chcą coś przekazać, młody słucha, nagle chuj tatusiek się wtrąca i młody wręcz pokazowe skupienie " tak słucham Cie" a zazwyczaj nie mówi on szczególnie mądrze.

 5. Jak robimy z Bonsonem i Soulpetem AF2 to dołączasz?

  Siema Mar , weźcie te filtry na wokal ograniczcie. Ciężko się słucha

 6. Siema Mar , weźcie te filtry na wokal ograniczcie. Ciężko się słucha

  Wiedziałem kurwa, że tak będzie. Przegłosowali mnie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.