19-letni Sage Northcutt w październiku tego roku przeniósł się do klubu Firasa Zahabiego aby przygotować się do grudniowej walki z Cody Pfisterem która odbędzie się na gali UFC Fight Night 80 w Las Vegas. Dziś dowiedzieliśmy się że ten mocno promowany przez organizację UFC, talent MMA opuścił sławną akademię TriStar Gym z powodu zbyt obciążających treningów.

Jak informuje Bleacher Report, ojciec zawodnika który zajmuje się karierą syna od samego początku, był zaniepokojony jego stanem fizycznym. Według ojca, Sage ma świetną kondycję dzięki której bez problemu jest w stanie toczyć pięciorundowe pojedynki. Jednak po ciężkich treningach w Tristar widać było mocne zmęczenie organizmu co mogło by wpłynąć negatywnie na jego kolejną walkę w Las Vegas.

Northcutt (MMA 6-0 ) jak na razie w zawodowym MMA jest niepokonany a wszystkie walki kończył przed czasem. Zawodnik jest mocno promowany przez organizację UFC która widzi w nim przyszłą gwiazdę. W swoim październikowym debiucie w oktagonie dość łatwo odprawił Francisco Trevino.

4 KOMENTARZE

  1. haha nie wierze 😀 rozbawiła mnie ta wiadomość 😛 niech mu dadzą kogoś na poziomie wreszcie zeby mu napsuć rekord trochę 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.