Po transferze Demetriousa Johnsona do ONE Championship możemy być świadkami kolejnego mocnego angażu do azjatyckiej organizacji. Według wielu źródeł, na piątkowej gali ONE, poza Eddiem Alvarezem i Demetriousem Johnsonem, na gali pojawi się także Sage Northcutt.

Warto zaznaczyć, iż w tym momencie Northcutt jest wolnym agentem bez kontraktu z UFC. Wygrana z Zakiem Ottow na gali w Boise była ostatnią walką w kontrakcie zawodnika z organizacją.  UFC miało prawdopodobnie 3 miesiące na złożenie oferty młodemu Northcuttowi. Po tym czasie inne organizacje również mogą zabiegać o usługi młodego zawodnika. Wygrana z Ottow była pierwszym triumfem Amerykanina w kategorii półśredniej. Sage zapowiada, iż ma zamiar zostać właśnie w dywizji do 77 kilogramów. 22-latek ma już ogółem na swoim koncie aż 8 walk z czego tylko 2 przegrał.

24 KOMENTARZE

 1. Nie dojdzie do tego. Sage wydaje się mieć ambicje i w przeciwieństwie do Myszy ma jeszcze coś do udowodnienia.

 2. Danka go nie puści, ojciec nie pozwoli. Sage jest w UFC pod parasolem. Hodują go jak roślinkę i on o tym wie.

  Choć z drugiej strony w Azji lubią takich gości. Mógłby być tam taką gwiazdą, jak Bob Sapp w swoim prime w Pride.

 3. Czemu na początku piszesz o transferze, a w kolejnym akapicie już o tym, że Northcutt jest wolnym agentem?

 4. Noo tam bym go widział. Mógłby w Japonii biegać z tym cringy uśmiechem na ryju przebrany za Songo z Dragonballa i walczyć kurwa z różowymi jednorożcami.

 5. Kurwa on nawet ma napiete bicki jak spi:lol:

  Właśnie w ten sposób robi się taka sylwetkę. Przez wiele godzin spędzamy czas śpiąc. Kilka godzin snu dziennie na napince ii wyglądasz jak młody bóg.

 6. Raczej nie wierze aby "dziecko UFC" przeszło do ONE. Z drugiej strony, skoro puścili Myszę tylko dlatego że zachciało im się Askrena (który nomen omen moim zdaniem specjalnie UFC nie zawojuje i to będzie dla niego prawdziwa weryfikacja), to i tak może być z Sage'm.

 7. Raczej nie wierze aby "dziecko UFC" przeszło do ONE. Z drugiej strony, skoro puścili Myszę tylko dlatego że zachciało im się Askrena (który nomen omen moim zdaniem specjalnie UFC nie zawojuje i to będzie dla niego prawdziwa weryfikacja), to i tak może być z Sage'm.

  Mysza sam chciał odejść do ONE, gdzie dostanie 3x tyle hajsu za łatwe walki.

 8. Może to próba wypromowania amerykańskich zawodników na rynku azjatyckim. Podbijają się trochę, narobią szumu i już łatwiej będzie UFC organizować tam gale. Mogą nawet pokusić się o kupno ONE.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.