sage

Sage Northcutt nie będzie gotowy na UFC 205, aby zawalczyć z Mickey Gallem, jednakże Amerykanin jest chętny na walkę z Gallem w grudniu.

Pogromca CM Punka wyzwał Northcutta na walce po wygranej na UFC 203. Sage w programie The MMA Hour przyznał, że nie jest pod wrażeniem swojego potencjalnego przeciwnika.

Odezwaliśmy się do UFC. To dla mnie dobra walka, nie mogę już się jej doczekać. Nic nie jest jeszcze potwierdzone, nadal rozmawiamy z UFC. Mam nadzieję, że pojedynek odbędzie się w grudniu.

W poprzednim pojedynku miałem problemy ze zrobieniem limitu kategorii lekkiej. Cieszę się, że zawalczę w dywizji półśredniej. Po tej walce będziemy myśleć o mojej przyszłości.

Mickey Gall nie zaimponował „Super” Sage’owi swoim występem na UFC 203. Amerykanin twierdzi, iż Gall nie pokonał w swojej karierze nikogo znaczącego.

Jego dwie poprzednie walki w UFC były z dwoma zawodnikami, którzy nie mają praktycznie żadnego doświadczenia w MMA. Nie mieli żadnych walk nawet na amatorskim szczeblu. Obaj zawodnicy byli blisko 40-stki, to jak walka z kogoś ojcem, który trochę potrenował sztuki walki.

Mam od niego lepszy grappling, lepszą stójkę, jestem po prostu lepszym zawodnikiem. Wygram z nim w każdym aspekcie walki. Jestem w stanie go znokautować, mogę go obalić, mogę go poddać. Jestem spokojny o ten pojedynek.

Sage odniósł się również do komentarzy Galla na temat swojej fryzury.

https://twitter.com/allelbows/status/777935032908263424

2 KOMENTARZE

  1. Racja. Gall walczył z takimi ogórami, ze z większymi to się już chyba nie dało. Sage to powinien ogarnąć.

  2. Sage weź wytrzyj mordę tego cwanego smyka o matę, już po pierwszym wywiadzie gardzę gościem, co zrobić… Wygrał jakieś 2 gówniane walki z dziadkami i zaczyna latać nad ziemią, nie chce myśleć co by było przy większym streaku, pewnie zaraz w aktora Conora by się przebrał ten młody goguś, przekręć my łeb, hej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.